Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől fáj már egy jó ideje a...

Anita112 kérdése:

Mitől fáj már egy jó ideje a mellbimbóm? Majd hónap végén 22e után kell hogy megjöjjön.

Figyelt kérdés
néha annyira rossz ha hozzá ér valami és már egy hete biztos hogy érzékeny és néha fáj
2010. jún. 17. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fájt így, amikor terhes voltam. Bár csak akkor kezdett fájni ennyire, amikor már a 4. hét körül voltam. Szerintem csinálj egy tesztet, lehet, hogy már babás vagy. Előző mensid rendesen volt meg? Nem tért el valamennyire a szokásostól?
2010. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendesen meg volt az előző bár egy picit késett(2 nap) semmi extra nem volt
2010. jún. 17. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt terhességem elött. Elötte hónapban volt a mellem nagyon érzékeny, akkor azt hittem babás vagyok pedig nem. Következő hónapban jott össze semmi tünettel.

Sok sikert!

2010. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj 5 napot legalább azzal a teszttel, ha nem akarsz görcsösen tesztelgetni... 5 nap múlva egy HCG érzékeny teszt biztosan ki fogja mutatni. Halvány csík lesz majd az erős mellett, erre számíts majd. :)
2010. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!