Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes 1-2 babaharisnyát...

Érdemes 1-2 babaharisnyát beszereznem, ha a kisfiam hónap végére várható?

Figyelt kérdés
Főleg mostanában amilyen idő van.
2010. jún. 1. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, most sincs igazán hideg, csak esös - 5 fok felett nem szabad a gyerekre harisnyát adni, csak beteg lesz töle.
2010. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiam októberi, de sosem volt harisnyája.
2010. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ma hajnalban én is ezen gondolkodtam,mert én is a hónap végére várom a harmadik gyerkőcömet.De mivel mindkettő nyáron született,így nincs újszülöttre való vastagabb ruhánk.De úgy döntöttem hogy nem veszek harisnyát meg ilyesmit,hanem inkább betakarom majd ha hidegebb lesz vagy adok rá hálózsákot(az van).
2010. jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges. Jön a nyár, ha hidegebb is lesz, akkor is elég egy takaró. Mivel még pici lesz, nem kell félned, hogy szaladgálás közben megfázik, a takarót meg úgysem tudja lerúgni még magáról. :)
2010. jún. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem baj, ha befektetsz egy harisnyára pár száz forint és ha nem veszi fel soha akkor sem ér nagy veszteség. Az időjárás teljesen szélsőséges, ma 10 fok van és június! Ne a naptár hanem a hőmérő szerint öltöztesd!
2010. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 fok felett nem lehet harisnyát húzni mert beteg lesz? Honnan szedted ezt a hülyeséget kedves első válaszoló? Télen is van 5-6 fok és akkor nem szabad harisnyát húzni rá?????
2010. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bár nekem lányom van,azért ha fiam lenne akkor is lenne egy-2 db harisnyám itthon még ha meleg is van!Sosem baj,ha van.Komolyan mondom néha az a legkényelmesebb egy babának,vagy talpas naci!

De az hogy 5 fok felett ne hordjon egy gyerek harisnyát,mert beteg lehet tőle...ezt még sose hallottam! :DDDDDD

2010. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szerettem, igaz novemberi a lányom. De nyáron is lesz szerintem most is még ilyen idő, mint ma pl. Szóval én vennék egyet legalább, és ha máshogy nem is, úgy tudod használni, hogy arra adsz egy rövid nadrágot. Én most is vittem a lányomat úgy valamelyik nap bevásárolni, hogy harisnya, farmer rövidnadrág, pulcsi. Még csinos, aranyos is szerintem. Szóval szerintem tudod használni, legalább annyira,mint egy hosszú nadrágot.
2010. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!