Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új vagy használt bicajt...

Új vagy használt bicajt vennétek inkább kisgyereketeknek?

Figyelt kérdés

Bocs, a kérdésért, de tanácstalan vagyok.Boltba 10 ezer, de 2-3 ezerért már lehet kapni a neten.Csakhogy a fiamnak látatlanba vettem tavaly aukciós oldalon és amikor megjött az eladó "eltünt" a bicaj tök sz.r.

Szerintetek meg merjem újra kockáztatni a netes vásárlást?

Bocs ha idióta kérdés.,


2010. máj. 31. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én vidéken elmentem a használt cikk piacra. Ott néztünk ki biciklit, szinte új volt, így megúsztuk kb 5000-ből, mert vettünk rá oldalkereket. Itt is ki lehet fogni nagyon jó és nagyon ócska holmikat! Egyébként mostanában van/volt sok helyen lomtalanítás, ilyenkor tele van a piac biciklikkel, szerintem érdemes kinézni oda is! Elő biciklinek tökéletes, ha már nagyobb,akkor lehet neki venni komolyabbat is!

Sok szerencsét!

2010. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

picinek inkább használt mi 1,5 évesen vettünka kislányunknak előszőr biciklit és utána minden éven egyet és amilyen hülyék voltunk mindig újat most már két éven csak hasznáéltat és ugyanolyan jók sőt még jobbak mint az új


(még jó hogy 3 lányunk van így van helye a bicajoknak

2010. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!