Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mennyi gyerektartást kap...

Ki mennyi gyerektartást kap és hány gyerek után? Apuka fizetése mennyi?

Figyelt kérdés

Nem mentem eddig bíróságra, de nevetséges összeget fizet, miközben többszázezres bevétele van. Csak épp másra költi.

Az ellenséges kommentektől kiméljetek, aki nincs ilyen helyzetben, nem tudja úgysem átérezni, az inkább ne írjon légyszíves!


2017. okt. 27. 12:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

300 ezer az szinte semmi sem, abból ha csak 10%ot kapsz 30 ezer.


Volt férjem 410 ezres fizetéséből 25 ezret kapok egy gyerekre, úgy hogy az apja semmit nem vesz neki. Ajándék szülinap, karácsonyra ott is a legolcsóbbatt.


De a most született gyereknek már elektromos autót vett. Kérvényezte a gyerektartás csökkentését is. Én feladtam a harcot, nem lesz jobb a gyereknek sehogysem. Felajánlottam ne fizessen de hetente legyen a gyerekkel, elutasította.

2017. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%
Hát az nem egy hatalmas fizu. Max 30 körül a reális belőle.
2017. okt. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez nem keves fizetes. A minimum 40 ezer, ami siman elvarhato lenne.
2017. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
szerintem se kevés, de messze nem kapok annyit
2017. nov. 2. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!