Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
19 honapos kisfiam csak akkor van el ha en is ott vagyok. De ahogy fozni kell vagy mast csinalni azonnal csung rajtam hiaba jatszott el azelott. Csung nyavog hisztizik... Amikor nem vele foglalkozom minden baja van. Lehet azert mert tobb foglalkozast igenyelne? Tobb az igeny anyabol mint amit kap?
2017. júl. 26. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez van, csak kislányom van :)

Ezért, ha főzök vagy akár csak reggelit csinálok felültetem a pultra és mondom, hogy mit csinálok, minden érdekli, reggelinél pl. kóstolgat is. Ha olyat csinálok, aminél nem lehet fent, pl. húst vágok fel stb., addig leralokom, kihúzom neki a fiókot és pakol mellettem.

A mosógépbe ő pakolhatja be a ruhát és mutatom, hogy melyik gombot nyomja indításhoz.

A mosogatógépből a tányérokat adogatja. Ilyenekbe bevonom és megmondom neki, hogy utána játszunk, de ezeket is élvezi.

2017. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*lerakolom -> tehát lerakom :)
2017. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!