Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok milyen jatékokra...

Mit gondoltok milyen jatékokra van szükség?

Figyelt kérdés
Kisgyerekes Anyukák véleménye érdekelne! 1 éves gyerekem van és nem ferünk a jatékoktól. Mit érdemes megtartani? Szabaduljak meg a kölönböző csörgőktől? Milyen jatékai vannak nagyjaból az 1, 1.5 és 2 éveseteknek?

2017. júl. 17. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindjárt 2 lesz a lányom, de még nem pakoltam el az első csörgőit sem. Játszik velük, zenél vele, rázza a ritmust, ha énekelek. :)

Benti játékot egyébként utoljára karácsonykor kapott. Megablocks dömpert kockákkal, most is használatban van. Abba pakolja a kincseit és végighúzza a lakáson. Egyébként a háztartási eszközök a legjobb játékai. Minden, amit el tud csenni. Ruhacsipeszem már alig maradt.

Könyvek, kirakók mennek még.

Kinti játékok közül pedig a motor, hinta, homokozószett.

A benti hintát is használjuk még (Adamo), ha rossz az idő (pedig azt egyszer már 13 hónapos korában, amikor fejjel előre kiesett belőle, elpakoltam, de elővettük megint annyira szeret hintázni).

2017. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2,5 éves a nagyobb lányom. Hááát nem sok cuccot sikerült elpakolnom. Csak a legbabásabb játékokat, de azokat lassan hordom vissza a picinek. Ezeket is lelkesen forgatja a nagy is.

A nagyobb méretű játékokat szoktam forgatni. (kiskonyha, zongora, "biszbasz" tároló)


Nagyon szereti a mesekockákat, kirakókat, kisebb nagyobb babákat, fűzős játékokat, duplót, megabloksot, a könyveket egyáltalán nem lehet szelektálni. A szövegnélküli babakönyveket és a hosszú meséket is imádja. A plüssöket is cserélgetni szoktam, mert rengeteg van.


Mivel nagy a rokonság, egyszerre sok játékot kap (ünnepekre), de azonkívül soha. Már én is várom, hogy kb. 5 év múlva lépni tudjunk a szobában.😊

2017. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D volt egy sejtésem! Akkor marad minden. Ő is néha előveszi a csörgőt, szundikendőt, egyéb babajatékokat. Ezért nem voltam biztos benne, hogy maradjanak e vagy sem.
2017. júl. 17. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!