Adnátok ilyen nevet?

Figyelt kérdés
Ex-párotok gyerekeinek a nevét.
2017. febr. 26. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Az nagyon a nevektöl függ: ha nagyon extra, különleges név, amiböl csak az a gyerek jut mindenkinek eszébe, akkor nem, ha áltagos név, akkor igen, feltéve, hogy nekem is meg a páromnak is tetszik.
2017. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de még csak az exek(férfi-nő oldalról egyaránt) nevét sem adnám a gyerekemnek.
2017. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy hívják az ex párom gyerekeit, ha egyáltalán vannak neki.
2017. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nyilván nem neked szól a kérdés, hanem olyannak, aki tudja. Meglévő gyerekekről van szó, akinek tudod a nevét.
2017. febr. 26. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

A név, az csak egy név.

Ha neked ilyen gondod van, hogy te egy nevet egy exeddel hozol összefüggésbe, akkor erősen elgondolkoznék azon, hogy túl vagy-e az ex párodon.

Amúgy ha tetszik a név, akkor igen, adnám.

2017. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Az adott név nem az exed gyerekeinek tulajdona. Semelyik név nem tulajdona senkinek. Adnám, ha tetszik, és kicsit sem érdekelne ki viseli még. Annyira hülyeség ez alapján nevet adni, hogy ki jut eszedbe a névről. Szerintem a legtöbb névre lehet mondani unszimpi alakot. Pl. ennyi erővel ne legyen a gyerekem Viktor, mert utálom a csúti zseboroszlánt ? Vagy ne legyen Balázs, mert az exem öccse volt ? Amúgy az exed nem szólhat be ezért. Mint mondtam, nem vette meg az adott név adásának jogát.
2017. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En nem.
2017. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A névtől függ. Az én fiamat úgy hívják, ahogy az exem apját. Csak őt ismertem ezzel a névvel, de a páromnál és nálam is előjött és mindkettőnknek megtetszett. Nem zavar ez az egybeesés, meg mondjuk jó szívvel emlékszem exem apjára, mert fantasztikus ember, így nem zavar, meg különben is, nekem ez már a fiam neve. Exek nevei azért kizártak voltak a névkeresésnél.
2017. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, nincs ilyen gondom. Ellenben a barátnőmnek van gondja, mégpedig az, hogy nem bírja elengedni, teljesen egyértelmű. Én nem adnám ugyanazokat a neveket, nem is adtam. Nekem az a véleményem, hogy ez beteges ragaszkodás. Többmillió név van, lehet találni másikat, még ha az is tetszett legjobban.
2017. febr. 26. 20:26
 10/12 A kérdező kommentje:
Szóval, így, hogy mindenki tudja, szerintem még nevetséges is.
2017. febr. 26. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!