Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Üdvözlő-gratuláló képeslapra...

Üdvözlő-gratuláló képeslapra mit írhatnék?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy az egyik volt legjobb barátnőm megszült. Gyakorlatilag az érettségit követően összevesztünk, és ide s tova 3 éve nem beszélünk. A forró fejű tiniként történt összeveszésünk ellenére is azt gondolom, hogy az egyik legjobb dolog volt az életemben. Szeretnék gratuláló képeslapot küldeni neki. Itt hever előttem, de sajnos nem tudom mit kéne egy ilyenre írni. Gyakorlott Kismamik biztosan kaptak ilyeneket, és tudnak segítséget adni. :) Bárhogy is fogalmazom, nekem olyan butácskának tűnik. Köszi a segítséget!

21L


2010. máj. 6. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt mindegyik nagyon szép, ezekből nyugodtan válogathatsz:)

[link]

2010. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mikor megszületik egy várva-várt gyermek,

az élet dolgai új értelmet nyernek.

Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban,

új fénnyel ragyognak a világra hárman."

2010. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!