Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor hagyhatom abba a fogamzá...

Mikor hagyhatom abba a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 évig szedtem a Belara-t majd kihagytam 6 hónapot, most a 3. doboz Belara-nál tartok, a 7.szemet vettem be ma.

A párommal ma arra jutottunk,hogy mégis haza jön külföldről és babát szeretnénk! :)

Az lenne a kérdésem, hogy abba hagyhatom máris a Belara szedését, vagy várjam meg a ciklus végét, esetleg a közepét? Lehet bután hangzik a kérdésem, de mind a három lehetőségről olvastam. Érdekelne a ti véleményetek is!

Előre is köszönöm, szép estét Nektek!



#baba #Belara #Abba hagy
2017. jan. 15. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A levelet mindig végig kell szedni. Utána lehet próbálkozni, de kezdj el folsavat szedni, azt lehet már a fogamzásgátlóval párhuzamosan is. Levelet soha ne hagyj félbe, mert úgy megkavarhatod a hormonműködésedet, hogy csak na. Ahhoz meg, hogy jöjjön a baba, rendben kell lenni a hormonműködésnek.
2017. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha most abbahagynád, valószínű megint megjönne, és máris bekavartál. Ennyire nem lehetsz türelmetlen... AMúgy illik várni 1-2 hónapot, mire kimegy a gyógyszer.

1-2 nappal előbb abba lehet hagyni, de alapvetően végig kell szedni a levelet. Nem tudom, hogy hol olvastad, hogy akármikor lehet.

2017. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

2. Válaszadó! A tiédet is, csak egy kicsit lekezelőnek érzem. :)

Nem vagyok türelmetlen, de azt tudni kell, hogy számomra mindig teher volt a bogyó szedése, a gumit nem bírom, megszakításos együttlétben meg nem bízok! Ezért volt ez a kérdédem.

2-3 oldalon olvastam hogy lehet bármikor nem tartottambezt helyesnek, rzért kérdeztem meg "tőletek". Illetve mégtöbb helyen azt olvastam hogy a ciklus közepén vagy végén hagyjam abba. Én csak rákérdeztem arra amiben nem voltam biztos. Szerontem ez ìgy van rendjén.

2017. jan. 16. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!