Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden ruhát és textilt...

Minden ruhát és textilt kimostok, amikor készültök a szoba rendezésére?

Figyelt kérdés
Baldachint,rácsvédőt,ruhákat,függönyöket,plédeket,textilpelust és a majd csak később használt ágyneműgarnitúrát és magát az ágyneműt is kimossátok vagy csak átöblítitek???Hány fokon?Milyen mosóporral és öblítővel???Folyékony mosószerrel vagy mosóporral?Vasaljátok is?
2010. ápr. 30. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Én mindent kimostam és kivasaltam,dreft sensitive-et és silan sensitivet használok,azt hiszem 40 fokon mostam őket.

2010. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én minden kimostam, kiöblítettem, vasaltam, fertőtlenítettem. A mi mosóporunkkal folyékony, mikor mi, Ariel, Persil, Tomi..Nem vettem külmosószert, és öblítőt.. Csodálatosan szép tiszta volt minden. Aztán ebből természetesen lejjebb ad idővel az ember.
2010. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindent kimostam, a csereágyneműt, függönyt, mindent beleértve. Legalább később nem lesz gondom vele, csak előkapom, ha kell. Én amúgy is szeretek mindent kimosni, meg kivasalni, (a mi dolgainkat is), mert így eltűnnek a gyűrődések (a csomagolástól), meg a festék szaga.

Szerintem én abből fogok lejjebb adni majd, hogy nem fogok minden kis cuccot kivasalni, de biztos továbbra is ki fogok mosni mindent. Amúgy folyékony Tomit használok, és Softlan öblítőt, 40 fokon, egy órás programmal.

2010. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát, én nem mostam ki, csak a ruhácskáit. Kicsit elkéstünk a dolgokkal, a baba hamarabb érkezett, mint vártuk, ágyneműt akkor vett a párom, mikor már bent voltunk a kórházban, a textílpelust sem volt idő kimosni, mert harmadnapra már kellett is bevinni a kórházba, szükségem volt rá. Nem lett semmi baja. Velünk egy szobában van a pici, itt azonban mindent átmostam, mert felújítás után igencsak kosz volt: plédet, függönyt, díszpárnahuzatot. Csak a szőnyeget nem tudtuk még, sajnos, pedig már 2* is átmostam, mióta itthon vagyok, de most sem érzem elég tisztának. Azt hiszem, elviszem majd kimosatni.
2010. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
uccsó vagyok. Persil Goldal mosok 60 fokon, a ruhácskáit, textílpelust, ágyneműt minden mosás után vasalom. A plédeket, törölközőket nem.
2010. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19:40-es vagyok, nekünk olyan ágyneműnk van, amire nem kell huzat, tehát egyben van a töltettel. de akkor is kimosnám, ha külön lenne az ágynemű és a huzat. tél végén a saját ágyeműnket is kimosom, mert nem szeretem az állott toll szagát.
2010. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, mindent kimostam, vasaltam. BIP Sensitive mosószert és Lenor Sensitive öblitőt használok. A fehér és pamut dolgokat először 95 fokon mostam ki (persze csak amiket lehet a cimke szerint), h. fertőtlenitsem. Azóta 4O fokon mosom a dolgokat.
2010. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is mindent mosok még a kesztyűinket is :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Szép napot!

2010. máj. 1. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!