Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én vagyok, aki nem jár...

Csak én vagyok, aki nem jár magándokihoz?

Figyelt kérdés

13+5 hetes vagyok, és nincs magándokim.Dunakeszire költöztünk, nem ismerem a dokikat, előtte sem volt állandó nőgyógyászom, de Pestre nem is akarok bejárni, és a váci kórházról sok jót hallottam.Oda tartozunk.

Szóval így az elején nem akartam kifizetni egy csomót magándokiknak, voltam sztk-ban, meg a kórházban is vizsgálaton, minden oké volt, és a védőnőm is tök jófej, akármikor hívhatom.

Szóval még van időm dokit választani, de annyi olyan sztorit hallottam mostanság, hogy vagy nem voltak megelégedve így "fölöslegesen" adták ki a sok pénzt,vagy nem is volt ott a doki a szülésen egyéb dolgok miatt...szóval attól sem zárkózom el hogy az ügyeleten szüljek.

Vannak még ilyenek?Rosszul gondolkozom?Szeretném a legjobbat megadni a picinek, csak nem látom értelmét annyit kifizetni, ha nem látom, hogy 100%osan megérte.


2010. ápr. 22. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem se volt dokim, ügyeletesnél szültem és nem bántam meg. Az a pénz hidd el kelleni fog, amit a dokira költenél.
2010. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen, ezzel így vagyok én is!Így is igyekszünk költségkímélő kiságyat, babakocsit venni, de hogy még a szülésért is 100ast fizessünk....hát nem tudom....
2010. ápr. 22. 19:09
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én miskolci vagyok, és nekem sincs fogadott orvosom, sőt szülésznőm sem.

A védőnőmhöz én is bármikor fordulhatok, mert nagyon rendes. Sajnos a párom épp akkor lett munkanélküli, amikor teherbe estem, így nem is lenne pénzünk arra, hogy havonta fizessek a dokinak + még a szülésért is több tízezret odaadjak.

A barátnőm is az ügyeletesnél szült, semmi baja nem lett.

Úgy vagyok vele, hogy "repülő fent, gyerek bent még nem maradt", megszüleszt majd az, aki éppen ügyelni fog.

Jó babavárást, és jó egészséget!

26 hetes km

2010. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ügyeletes orvosnál szültem, s bár megvoltam elégedve, semmit nem adtam neki. Mindent a babámra költöttem, mert neki tettem félre és nem az orvosnak.
2010. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia!Gratula! Nekem sem volt orvosom én is szaladgáltam hónapokat szülész orvos után de nem találtam mert bp-en a 9-ben lakom és a 13-be vagyok bejelentve így nem válaltak aztán jött a nagy nap a párom dolgozott én meg a mentöben írány a Máv kórház 3 óra császár és a babám a kezemben most 3,5 hónapos és egy forintomba nem került én is a gyerekemnek adtam és adok mindent ami kell!!Sok sikert és jó egészséget!!
2010. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt magándokim, én nem akartam 5-6 ezreket vagy még többet fizetni egy vizsgálatért, amikor fizetek tébét már mióta. Szülés is ügyeletesnél volt, nem bántam meg, tündéri orvos volt.
2010. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, pedig progis császárnak szembe.

De majd lesz valahogy.Nem is a pénz miatt nincs.De a lányomnál volt, és azon kívül, hogy a pénztárcám lett vékonyabb semmi jele nem volt,hogy fogadott orvosom van.Most ezért nincs.

2010. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nézek szembe..bocsi.
2010. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Jó tudni hogy vannak "sorstársak":)
2010. ápr. 22. 20:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Én most a második babámmal vagyok terhes, most nekem sincs fogadott dokim, sztk-ba járok, területi kórházban fogok szülni az ügyeletesnél. Az első gyermekemmel volt magándokim és így utólag visszagondolva nem sok pluszt adott, annyit semmiképpen nem, mint amennyibe került. Nála nagyon macerás volt a laborvizsgálatokat elintézni, mert az ő beutalóját nem fogadták el a laboros sztk-ban, így ott is órákat kellett várakoznom, hogy bejussak a terhesgongozásra csak egy beutalót kérni... és a szülésnél is amennyit közreműködött, hát azért elkérni 80000-100000 Ft-ot, áh, pénzkidobás volt. Szóval most úgy döntöttem, hogy nem lesz magándoki, szerintem nem fogom megbánni.
2010. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!