Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthoni telemarketinges munka...

Otthoni telemarketinges munka gyes mellett?

Figyelt kérdés
Ezt nem hiszem el! Keresgélek a neten, hogy hátha találok valami kiegészítő munkát a gyesem mellé. Gondoltam megpróbálom a google-n keresni, ki is adta ezt az oldalt: [link] Lehet én vagyok hülye, de én úgy értelmeztem, hogy ha felíratkozom akkor az otthoni munkáról fognak tájékoztatni.Egy fenét! Jártatok már így? Írtam az ügyfélszolgálatnak, és írták kattintsak a leíratkozó linkre, csak azt nem tudom melyik levélnél gondolják. Ez szerintem tiszta átvágás.
2010. ápr. 20. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Rengeteg ilyen hírdetés terjeng a neten. A férjem kíváncsiságból kért egy ilyen "hírlevelet".

Idézek egy pár sort:

"Úgy tisztességes, ha felhívom a figyelmét, hogy mivel ma semmit sem adnak ingyen, ennek a munkának is van egy kis befektetése. Ezt most ne úgy értse, hogy súlyos ezreseket kell, hogy befektessen. Ez az összeg mindössze 600 Ft. Ezért cserébe elküldöm Önnek a munkacsomagot. A 600 Ft, amit befektet, pár napon belül megtérül Önnek. Azért van szükség erre az összegre, mert a munkacsomagunk értékes információkat, e-mail címeket tartalmaz, amiket csak azoknak nyújtunk át, akik tényleg komolyan gondolják a munkaajánlatunkat."

Úgyhogy ne bánd egy kicsit sem, hogy nem kaptál levelet. Minden ilyen meló egy piramisjáték...

2010. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A legjobb, hogy 5 levelet küldtem az ügyfélszolgálatukra, hogy töröljék a regisztrációm!

Azt írták ott a link a levelük végén amivel le tudok íratkozni, de ott nem volt semmi.

A 6. levelemben már megírtam nekik, hogy semmi hangulatom levelezgetni velük, megyek a fogyasztóvédelemhez, mert mi ez, ha nem átvágás?

Rögtön jött a levél, hogy a regem törölték!!!!!

Úgy látszik ezzel kellett volna kezdenem.

2010. ápr. 21. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!