Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17éves lánynak baldachin? Lent

17éves lánynak baldachin? Lent

Figyelt kérdés
17vok,jövöre megyek albérletbe,és nagyon szép a ház. azt akarom h a szobám is nagyon szép legyen. ilyen fa ágyam lesz(uj) nem 2 személyes,de az 1személyesnél nagyobb. illik oda még baldachin? nekem nagyon tetszik,de nem nagy a szoba,de annyira szeeretnék,mert sztem nagyon romantikus és gyönyörű. de hol lehet olyat kapni? és ahhoz,hogy felszereljem esetleg,ahhoz ki kell furni a falaT?:S mert azt lehet nem engedik majd,vagy hogy kell az állványt a falhoz rögzíteni?? válaszokat várom.előre is köszii
2010. ápr. 18. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez tök jó!!!

[link]

2010. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is romantikus.Tetszik az ötlet!
2010. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszii:) de ezt hogyan kell fölszerelni?
2010. ápr. 18. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? Én 23 éves vagyok, és ha lenne külön hálószoba, nem a nappali lenne egyben a hálóm (kinyitható kanapéval), hanem lenne rendes ágyam, ami csak ágy és nem más is, akkor nekem is tuti lenne.

Van olyan, amit a falra kell szerelni, ha olyat akarsz, kérdezd meg nyugodtan, nekem nem szól érte a főbérlő, az előző lakó is furt pl. kampót a plafonra virágnak. Én is fúrtam már fel polcot. Egy lyuk nem a világ, szerintem meg fogják engedni.

De olyan is van, hogy az ágyhoz veszel/ácsoltatsz egy ilyen felső keretet, és azon van a baldachin [link] ilyesmire gondolok. Persze más anyagot, más szabással is varrhatsz/varrathatsz rá, amilyen tetszik.

2010. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Ikeában láttam tök sokat ,vagy nézz körül az aukciós oldalakon,vatera+tesz-vesz!
2010. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!