Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló mellett maradhat...

Fogamzásgátló mellett maradhatok terhes?

Figyelt kérdés
Novynette fogamzásgátlót szedek már harmadik hónapja.A szünetekben rendesen megjött,most pár napja kezdtem el a 3-ik levél szedését.Minden nap pontosan szedem,most mégis olyan tüneteim vannak,mint az első terhességemnél.Lehetséges,hogy terhes maradtam gyógyszer mellett??
2010. ápr. 15. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akik teherbe estek a fog,gátló szedése mellett, de azért ritka.


Én is produkáltam terhes tüneteket fog.gátló szedése alatt, de nem voltam terhes.


Ha nagyon izgulsz, majd csinálj tesztet, vagy menj el orvoshoz.

2010. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Mivel a fogigátló sem nyújt 100%-os védettséget ezért természetesen bene van a pakliban hogy teherbe eshetsz...ismerősöm gyógyszer pontos szedése mellett lett terhes ikrekkel, már 8 évesek :)

2010. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 4 gyermekem van.abból 2-vel gyógyszer mellett lettem terhes.pedig pontosan szedtem én is.
2010. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!