Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Botond,...

Mi a véleményetek a Botond, Nimród és a Kovrat névről?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a Nimród név nagyon tetszik, Kovrat névről nem hallottam, ezért idegen a számomra.A Botond nem tetszik.
2010. ápr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
51%
Ha a 3 közül kellene választanom, a Botondot választanám. A Nimród nem tetszik, a Kovratról nem hallottam, és névnek egyenesen undorító, meg furcsa.
2010. ápr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem meg Kovrat, semmi baj vele sztem.Legyetek már kicsit egyediek, és nem ilyen divatmajmok :) (előző kettő)

.de amúgy a Botond meg a Nimród is nagyon jó szerintem..

2010. ápr. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Szia,

Elmondom az én vélemenyemet,

A Botond mostanában nagyon felkapott név :-(

A Kovrat történelmi név (Csaba királyfi apja), ha jól emlékszem a töriórákra :-), de nem tudom, hogy Magyarországon engedélyezett név-e.

A Nimród, hát nálunk vidéken minden vadászkocsmát így hívnak. Nekem mindig az jutna róla eszembe :-(

Én a KOVRATra szavazok :-)

Szép, régi magyar neveket itt is találhatsz:

[link]

2010. ápr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem isteni ez a Kovrat név!! ha valóban lehet adni akkor nagyon nagyon jó!!! A Nimród meg a Botond NAGYON elcsépelt, uncsi, ne adj ilyet szerintem a gyerkőcnek, lesz az ovis -suli csoportjában tuti még vagy 1 legalább belőle.
2010. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a Nimród jön be bár személyes kedvencem a Nemere:)
2010. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a Botond-ról a vakond jut eszembe, nem tudom miért, de mindig ez ugrik be...

Kovrat-ról még nem hallottam, de tetszik, mint ahogy a Nimród is! :)

2010. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi kisfiúnk is majdnem Botond lett, de a szülőszobán a férjem azt mondta legyen inkább Ádám :))) A Nimród is nagyon tetszik, Kovrat-ot meg még én sem hallottam, de nekem kissé furcsa is. Szerintem amíg pici biztos nem tudná még kiejteni sem.
2010. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A Nimród meg a Botond NAGYON elcsépelt, uncsi, ne adj ilyet szerintem a gyerkőcnek, lesz az ovis -suli csoportjában tuti még vagy 1 legalább belőle."


Engem Nimródnak hívnak, fogadjunk egy ezresbe, hogy nem így van.

2010. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!