Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki ismeri a Fisher Price...

Aki ismeri a Fisher Price Tanuló Kiskacsát, tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Mi vettünk a babánknak, és az van ráírva hogy megtanulhatod a színeket, ellentéteket, állathangokat, üdvözléseket, stb.

Neten is ezt írták róla.

Lehet hogy én vagyok a suta, de mi a hasát nyomogatjuk és összesen két rövid dalt énekel és ezenkívül hápog és nevet.

Aranyos meg minden, viszont nem tudom hogy valóban csak ezeket tudja-e, mert ha igen akkor a dobozán és a neten nem pontosak az infók :(


KÖszi a választ előre is.


2010. márc. 23. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

esetleg a talpát nem lehet megnyomni? vagy a kezét?

a kutyusnak is a talpán kell váltani h mit csináljon mondokázzon vagy énekeljen vagy a testrészeket mutassa

mindjárt rá keresek a neten azt vissza írok

2010. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


első vagyok, itt azt írják h azokat csinálja a kacsa mint amit leírtál

2010. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

megint én vagyok a legtöbb helyen azt írják amit valóban csinál viszont találtam olyan oldalt is ahol sokkal több mindent írnak ról, de gondolom ha többet tudna a kacsa nem lenne "ilyen olcsó" az is 10 körül lenne, nem?

sajnos ez a kacsa csak ezt tudja

2010. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

KÖszönöm szépen a keresgélést és a válaszokat, sajna én is próbáltam a talpát nyomogatni de nem tudtam kicsikarni belőle semmi mást :)

Mindegy, a lényeg hogy aranyos és végülis anyuék megnyugtattak hogy a babák amig nagyon kicsik, úgyis az ismétlődő hangokat szertik szóval jó lesz az a kiskacsa neki :)

szép napot :)

2010. márc. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!