Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokat ártok a kislányomnak ha...

Sokat ártok a kislányomnak ha csak egy kínai üzletben tudok neki 2000 kis szandált venni?

Figyelt kérdés
ez lesz az első kis szandálja most kezdett totyogni.
2010. márc. 20. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Az első szandál nagyon fontos. A lényeg: tartsa a bokáját és ne emelje, hanem csak tartsa a lábboltozatot (a harántemelő részt be tudd nyomni az ujjaddal, ne legyen merev). Hányas méret kell????
2010. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

szerintem nézz szét pl. a vaterán. Igazán jókat, márkásakat ki lehet fogni-alig használtakat.

Inkább ott nézz körül.

2010. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Sztem is tesz-vesz, vatera. Ugyanaz az ár, de ilyen oldalakon ha ügyes vagy, minőségi cuccokat is tudsz venni. A kínai az meg kínai... :(
2010. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan már, mikor mi felnőttünk nem volt kókusz matrac, Asso és Elephanten cipő meg hasnonlók. Én nem is tudom, hogy hogyan létezik az, hogy nem nyomorék a fél emberiség.


Sajnos nem mindenki tudja megvenni a méregdrága, állítólag hasznos gyerekcipőket.

Azért érdemes benézni teszveszre, vaterára, ha nagyon furdal a lekiismeret, nagyon jó áron lehet venni egy-kétszer használt nem kitaposott márkás cipőket.

Vagy utólag vegyél a kínai cipőbe egy pici talpbetétet, az is nagyon jó a fejlődő lábnak, egyébként meg a legjobb ha sokat jár mezítláb, persze nem kinn, hanem a lakásban. A lányom kb egy éve ilyenkor indult el, nyáron már az udvaron is mezítláb szaladgált!

2010. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

20.04, teljesen igazad van :)


Ugyan ez a véleményem a mindenféle tanulókutyákról meg csodajátékokról :) Nekem sem volt anno, (és ugye az itt író többi anyukának sem) mégis normális felnőttek lettünk....többé-kevésbé :)


A kínaival meg nem az a baj, hogy kínai, mert szinte mindent ott, vagy a "környéken" csinálnak, hanem az, hogy vannak üzletek, ahol olcsóbban lehet venni dolgokat. Legalábbis Pécsett ezt vettem észre, hogy a kínai nem olcsó, de legalább drága. Szerintem ezért nézz körül máshol is.


Bocsi, ha hosszúra sikeredtem :)

2010. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, én is pécsi vagyok, én is így látom :) Árban lassan nincs különbség a kínais, vagy az árkádban vásárolt cuccoknál.

Én a fiam első cipőjét a Humanic-ban vettem, egy kis bakancsot, 2500 forint volt. Szerintem nagyon jó volt, kényelmes és nem gagyi minőség.

2010. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

NEM ártasz!

ha nem tartja a lábát, annál erősebb lesz, mind a bokája, mind a lábfeje, és minél jobban használja a lábát, annál inkább nem lesz lúdtalpas, ezek a boltozatemelős cipők arra kényszerítik a baba lábát, h ne használja őket, és persze h kialakul a lúdtalp.

A marha divatos és drága cipők miatt van annyi bokasüllyedéses és lúdtalpas gyerek!

Amúgy hadd legyen sokat mezítláb, az a legeslegjobb, max annyi, h majd később rá tudd adni, szoktasd a cipőt a lábára.

Nekünk sem volt ilyenolyan cipőnk... csak gondolj bele, ettől a mai "divattol" kivagyok.

2010. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
utolsó vagyok, még annyit, h megtehetném de akkor sem veszem meg ezeket az elephanten cipőket!
2010. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kínais kiscipőt vettünk neki elsőre, aztán semmi baja sincs. Egyébként én óvakodok a használt cipőktől, mert némelyik már igen ki van taposva, mégha kívülről annyira nem is látszik!
2010. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hidd el, nem az számít, hogy HOL veszed a cípőt! Egyébként kínaiban is ki lehet fogni SZUPER cipőket, én is vettem már ott csupa bőr, puhatalpú, csatos, Siesta-fazonú kisszandált 3000 Ft alatt!!! Szóval csak nyitott szemmel kell járni! Ami viszont fontos, hogy ne legyen túl merev a talpa a cipőnek, legyen kellően rugalmas. Nagyon jó kis puha, gumitalpú cipőket is lehet találni.

Egyébként érdemes még a Deichmanban is körülnézni, a Bobby Shoes kollekció szintén ilyen 2-3000 ártartomány, és szerintem elég jók, mi már rengeteg ilyen cipőt vettünk.

Hozzáteszem, hogy én kifejezetten nem szeretem a Siesta cipőket, bármennyire is istenítik, a legtöbb fazon nehéz, merev (a talpa és a felsőrésze is), és egy picit szélesebb lábú, vagy magasabb rüsztű gyereknek már bele sem megy a lába.

2010. márc. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!