Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem tudom eladni a...

Miért nem tudom eladni a babakocsinkat?

Figyelt kérdés
Áron alul árulom több apróhirdetős oldalon is. Hordozóval együtt van...alig használt,mégsem kell senkinek sem.Szerintetek sok 10-12ezer forintért? Hol kéne még megpróbálnom? Miskolcon van olyan hely ahol rögtön kifizetik és nem bizományiba veszik be?
2010. márc. 18. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg Vaterán, tesz-veszen is, vagy tedd ki a gyerekorvosi rendelőben is a hirdetést, így több emberhez eljut. Szerintem sem drága, és ahogy látom, jó állapotban van. Ha nekem szükségem lenne rá, én valószínű megvenném :) De már nagy a fiam.
2010. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnám, hogy fiam lesz megvenném:))

De egyenlőre még sok a baj a terhesség körül, így nem merek ilyet tenni:(majd ha biztosan marad.

Próbáld a tesz-veszt, szerintem ennyiért tutira elviszik.

2010. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha sport babakocsi akkor engem érdekelne, most akarok venni, mert a miénk (bergon) nagy nem fér be a kocsiba. Küldj privibe képet hátha megegxezünk.
2010. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt egy link, kár, hogy levették. Ott volt a kép...
2010. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3.-ik

NEm tudok képet küldeni mert nincs kint a privát üzi alattad

Lécci írj a picurka164@gmail.com-ra és küldök..

2010. márc. 18. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez itt NEM a reklám helye!És nem egy adok-veszek oldal!
2010. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem is írtam ki hogy kell e itt valakinek...Annyit írtam ki hogy szerintük megéri e ha nem tetszik miért nézed meg?Hogy beleköthess egy emberbe?Azt léccives ne velem tedd.
2010. márc. 18. 16:05
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Először is,nem néztem meg!Másodszor a kérdésből még nem tudhattam,hogy mi van mögötte...Harmadszor,ez egy KÖZÖSSÉGI oldal,ahol van aki számodra kedvező választ ad,és van,aki nem.Ha ezt nem tudod elfogadni,ne tegyél fel kérdéseket.
2010. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem eladni akarta itt agyaskám, csak megkérdezte, hogy szerintünk drágán adja-e. Meg hogy hova tegye el. Ha a kérdésére válaszoltál volna, azt valószínűleg elfogadta volna, de te csak kötekszel.
2010. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg dehogy nem nézted meg. Hiszen megnyitottad a kérdést, azaz megnézted. Sehol nem írja, hogy itt akarja eladni, a kérdés többi része is arról szól, amit már akkor is láttál, mielőtt rákattintottál.
2010. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!