Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák! Ti nektek mennyi...

Kismamák! Ti nektek mennyi idő után jött össze a pici?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok másképpen akkor mikor megfogant? Próbálkoztatok valamilyen módszerrel? Mivel? Esetleg adjatok tippeket nekem Már 1,5éve babára vágyunk. (semmi gond egyikünkkel sem de akkor miért nem jön? )
2010. márc. 16. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk rögtön összejött:))A barátnőmék is így voltak,aztán a doki javaslatára elmentek 2 hetet tengerre nyaralni és meg is lett a várva-vára pozitív teszt.37hkm:))
2010. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is hamar összejött, amikor nagyon akartuk, mindennap együtt voltunk abban az időben, amikor lehetséges volt a teherbeesés. Én ajánlani tudom az ovulációs tesztet, akkor látod, mikor van a legnagyobb esélye a teherbeesésnek.
2010. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap. Hőmérőztem és a pé napján voltunk együtt.
2010. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
4ik honapban jott ossze. ha egyikotoknek sincs baba,lehet az hogy nagyon gorcsosen akarjatok, ha nem gondoltok arra hogy kell a baba, csak egyutt vagytok, akkor lehet hamarabb osszejon:)
2010. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi viszonylag ritkán voltunk együt, max heti 1-2 alkalom, de gyakorlatilag elsőre összejött, megfogant, onnantól hogy a gyógyszert abbahagytam, illetve letelt az egy hónap várakozási idő :)
2010. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
7 hónap után jött össze, pedig akkor 21 éves voltam, a párom 23 és makk egészségesek mindketten, szóval azt sem lehet mondani, hogy túlkoros voltam és azért sikerült lassabban. Én a Jónás naptárt bújtam meg gynexet szedtem. De szerintem a túlzott stressz okozta a baba késését így visszagondolva. A saját tapasztalatomból tudom, hogy falra hányt borsó, de ne stresszelj annyira ezen! Majd jön, amikor szeretne. Ha nincs semmi baj, akkor előbb-utóbb úgyis odatalál hozzátok is a gólya. :-)
2010. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az első 11 hónap után, "segédeszköz" nélkül. A második a 3. próbálkozós hónapban, akkor használtam először életemben ovutesztet, a pozitív napon voltunk együtt, abban a hónapban csak egyszer, - szóval, szeptember 9-én fogant, ez tuti. :)

Próbáld ki te is az ovutesztet, de apának ne szólj róla, hogy ma akciós nap van, hanem csak lepd meg este, mert ha tudják, hogy teljesíteni kell, hajlamosak leblokkolni. Nekem bejött. :)

29 hetes kismama

2010. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

4 év után . Minden ok volt mindkettőnknél, de nem jött a baba. Hormonkezelés stb.. nem jött a baba. Abbahagytunk mindent, a munkánkra koncentráltunk engem elrébb léptettek, nem görcsöltünk rá a baba témára,ezért meg is lepődtem mikor kiderült,hogy jön a baba. Kitartás!

22 hós kislány anyukája

2010. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindkét fiam első próbálkozásra.
2010. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!Szívesen olvasgatnék még ilyen

"történetekről"...(:

2010. márc. 16. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!