Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítene valaki? Munka kellene

Segítene valaki? Munka kellene

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem ajánlani otthon végezhető munkát(borítékolás,gy.fűzés,stb.)Áprilistól tp-n leszek és valami fizetés kiegészítés kellene sürgősen!
2010. márc. 15. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek az otthoni munkák csak becsapások.Énis belefutottam diák koromban.

A környezetemben sem hallottam róla ,hogy valaki borítékolna vagy gyöngyöt fűzne.

2010. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Én is ilyeneket hallottam róla,de hátha valakinek bejött és segítene,mert a pénz nagyon jóljönne!
2010. ápr. 8. 07:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne! :)
2010. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pelenkacsomagolás - anyukám csinálta és működött.

Mlm - mondjuk ez nem kifejezetten otthoni, de működik.


Még az jutott eszembe, hogy ha van ilyen kézügyességed, képekhez, gyöngyfűzéshez, bármihely, csináld, tedd fel teszveszre, reklámozd meg iwiw-en és add el. Nem függsz másoktól.

De írhatsz szakdolit, ez is valós és igen jól fizet,vagy ha van vállalkozó ismerősöd, egyezzetek meg, hogy otthoni titkárnő leszel, ezzel pénzt spórol magának (olvastam erről valahol a neten).

Apróhirdetések ajánlataival vigyázz, szinte mind lehúzás.

2010. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!