Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Árul közületek valaki pelenkát?

Árul közületek valaki pelenkát?

Figyelt kérdés
Szeretnék pelenkát forgalmazni, mert faluban lakom, és a legközelebbi hely ahol a helyi kismamák tudnak venni 20 km!Gondoltam elkezdek másodkézből árulni, de nemtudom hogyan kezdjem!Tudtok olyan megbízható futárt, aki esetleg nagyobb mennyiséget is leszállít, reális áron? Minél olcsóbb, annál jobb!
2010. márc. 14. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Hol laksz? Melyik megye, milyen nagyobb város van a közelében?
2010. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Igen, de csak szarosat.
2010. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Baja mellett lakom! Bács kiskun megye!


A másodikra inkább nem reagálnék!Nem süllyednék le a szintjére!

2010. márc. 14. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha már van boltod akkor könnyebb. Nem tudom milyen engedélyek kellenek hogy árulhass.


Vagy ha csak így kéz alatt szeretnéd akkor nagykerből megrendeled

2010. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem üzletben gondoltam, csak kéz alatt, az itteni anyukáknak!Így sokkal könnyebb lenne nekik is, nem kellene 20 km-ert utazniuk a pelusért!
2010. márc. 14. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem támogatom a fekete piacot, ezért ha legálisan gondoltad, akkor a javaslatom a www.pelenka.com. Én innen szoktam venni a 100-as csomagokat és nagyon meg vagyok elégedve. Van benne egy-két selejt, de még így is nagyon megéri.
2010. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Szia ezt nézd meg mindenképpen: [link]

Ma kaptam egy mailt tőlük, hogy megszüntetik a pelenka árusítást, és a fennmaradó készletet kedvezményes áron eladják. Sztem vele kellene felvenned a kapcsolatot.

2010. márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!