Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyakran van kimenőd 3...

Milyen gyakran van kimenőd 3 gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Nem vásárolgatás, hanem barátnő, kávézó, séta, ilyesmi:)
2010. márc. 13. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
kb fél évbe egyszer!
2010. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Havonta egyszer nekem, egyszer apának.

Közösen nem megyünk,mert nem egy a baráti körünk.

igy megvan neki is a kimenő ,meg nekem is

2010. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

nekem ugyan még pociban a 2., de már készítem a férjem, h szülés után 3 hónappal, amikor "beáll" az életünk a normál kerékvágásba, heti 1 délutánt kérek, amikor el tudok menni vásárolni a gyerekeknek mondjuk ruhát,könyvet; egyáltalán szétnézni rohanás nélkül a városban; vagy barátnőzni, kondizni 1-2-3 órát.

3at szeretnénk, 3nál ez tuti heti 2 lesz.:D

2010. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4 gyerek van , csak a szülői értekezletekre megyek gyerek nélkül , amúgy mindig velem van legalább a legkisebb. Barátnő már nincs , sétálni pedig mindig a gyerekekkel megyek. Néha kicsit hiányzik a "magány" , de már megszoktam.
2010. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Második vagyok,nálunk 3 gyerek van, a kicsi egy éves.

Szeptemberben pedig megyek vissza dolgozni is, ügyfélszolgis vagyok,és nagyon szeretem csinálni.

A céges bölcsi 50 m-e van tőlem.

2010. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre nincs, én a kötelezőeket nem ide sorolom (bevásárlás, fodrász stb.) Majd egyszer....

:-)

2010. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy gyerek mellett sincs... :-))) Nagyszülők messze, apa dolgozik, más nincs. Néha bizony jól esne egy kis magány.
2010. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak egy gyerkőcünk van, mégis igen karcsú a kimenő-helyzet. 15 hónapos volt amikor bevezettük, hogy havonta egyszer egy délután szabad programot csinálunk a párommal (mozi, kávézó, ilyenek). Nem este és nem egész naposat, pláne nem egész hétvégéset, mégis az első alkalommal simán húzta a száját az ügyeletes gyerekfelügyelő... Szerintem nálunk az a baj, hogy szépen kérjük a mamákat hogy lennének-e olyan jók, ráérnek-e, nem zavarunk-e, stb. Más ismerőseim egyszerűen átviszik a gyerkőcöt és kész, nincs apelláta. Néha határozottnak és kicsit önzőnek kell lenni, ilyenkor valahogy a környezet is megértőbb. Ki tudja miért, a szép szó sokszor a felnőtteknek sem elég...
2010. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!