Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit kell várni az Államkin...

Mennyit kell várni az Államkincstárban, mire beadom a családira és az anyaságira a papírokat?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat. Ha szerencséd van, akkor kijön valaki és beszedi a lelkes kispapáktól a papírt és hamar elintézik. Nekünk így sikerült 1-2 óra alatt. A TB-nél ugyanez a helyzet.
2008. szept. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 20 perc sem volt az egész. Kb 10 percet vártam, míg sorrakerültem (Sorszámos rendszer van), majd beadtam, mindent tüzetesen végignéztünk közösen az ügyintézővel, nehogy valami lemaradjon, és kész.

Ha nem akarsz várni, postán is beküldheted, de ha valami nem jól lett kitöltve, akkor csúszhat az egész.

2008. szept. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi kb egy órát vártunk, aztán az ügyintéséz már gyorsan ment. Sőt, a pénzt már a következő héten meg is kaptam.
2008. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pécsett eléggé elkeserítő a helyzet, már reggel 6-kor oda kell menni sorbaállni, de csak 8-kor nyitnak.
2008. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. szept. 7. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!