Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy szoktatok bababarát...

Hogy szoktatok bababarát módon takarítani?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mióta megszületett a kislányom, nem szívesen használom az erősen klóros tisztítószereket. Ti miket használtok helyette?
2010. márc. 8. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg a vécét és a fürdit domestosozom, addig ő alszik, szóval nem lélegzi be. Felmosni sima ajax felmosó folyadékkal szoktam.

Nem lesz tőle semmi baja a takarítástól, ne izgulj.

2010. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg kúszott-mászott, nem használtam domestost, csak Ajaxot. De amióta már tud rendesen járni, azóta újból használom, persze nem túl töményen. Eddig (kop-kop-kop) ilyesmiből semmi problémánk nem volt! Viszont én nyugodt vagyok, hogy minden baci elpusztult.
2010. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos padlószőnyeg van, amit gyűlölök porszívózni, de hát ugye muszáj. Amúgy én ugyan úgy takarítok, mint korábban. Ahol műanyag padló van, ott eddig is Domestossal mostam fel, a vécét eddig is hipóval takarítottam, havi egyszer sósavval. Ezeket persze akkor csinálom, ha alszik a pöttöm, illetve mostmár olyankor, amikor bölcsiben van, és én előbb végézek, akkor előbb hazajövök az ilyen "vegyszeres" munkákat elvégezni, aztán megyek át a bölcsibe érte.
2010. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felmosásra: Sofix padlóápoló, mosdókagylókhoz: közönséges súrolószer, egyébként Domestos csak ott, ahol nagyon muszáj (pl. WC). Egyébként sok mindenre jó az ecet, vízkövet old, fertőtlenít, csak a szaga erős. De legalább nem vegyszer.
2010. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi Nektek a válaszokat!
2010. márc. 9. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!