Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kalocsán tudtok ajánlani jó...

Kalocsán tudtok ajánlani jó szülés-nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia.Sokan dicsérik a Kellnert,meg a Molnárt is.
2010. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Kiskunhalasi a Jeremiás Attila doktor úr, de itt főorvos a kalocsai kórházba! Ő nagyon rendes és lelkiismeretes, a többi dokihoz képest, bár a Molnár doktor is jó fej!

Üdv egy 21 hónapos kismama, aki 32 hetes kismama is.

2010. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi! A Jeremiáshoz nem megyek, szültem nála Halason. Annyi elég volt :)) Kellner is Halasról ment...:s Molnár...Nem ő a főorvos? Hallottam egy doktornőről... Őt nem ismeritek?
2010. márc. 5. 08:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Hello! Én is a Jeremiásnál szültem. Meg vagyok vele elégedve, pedig nem volt zökkenőmentes a terhességem.Ott laktam egy hónapig a kórházban. Az Elek Vidort viszont nem ajánlanám.

A Kellner Halason van, de ott biztosan nem szülnék.

2010. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Én 3x szültem a Jeremiásnál, többször nem szeretnék :(( Az Elek megint kilőve, ő se szimpatikus. Halasra akkor se mennék, ha nem lenne más kórház a közelben :)) Onnan már rég megjöttem:) A doktornőről tudsz valami infót? egyébként hol laksz, ha szabad kérdezni?
2010. márc. 6. 09:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Molnár a dokim.Igen Ő a főorvos.Nagyon jó fej doki,de még csak 11 hét múlva fogok nála szülni:)
2010. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

16:42-es vagyok.

A dokinő egy ukrán csajszi, valami Aliza. Nekem szimpi volt amíg ott voltam, egy szobatársam nálla szült császárral. Még szoptatási tanácsokat is adott neki. Annyi talán a kivetnivaló, hogy ő a legfiatalabb, és ezáltal a legtapasztalatlanabb. Ettől persze lehet jobb a többinél...

A Molnár doki ő oszt.vez.főorvos, vagyis ő a "góré". Biztosan jó szakember, az látszik, de nekem kicsit fura volt a modora.

2010. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, Halasi voltam, most Balotaszállási vagyok. Ha lesz még babám, ő is Kalocsán fog születni...
2010. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Mint ítam, én a halasi dokikytól már megjöttem, most szeretnék máshoz menni. Nem volt velük jó tapasztalatom. Igazán az tetszene, hogy egy nő talán jobban átérzi a másik nő bajait, gondjait, mint egy pasi. Főleg a terhességgel kapcsolatban. Igazán az, hogy hány éves, számomra nem számít, inkább csak a hozzáállása. A szülésnél nem igazán az orvos az első...hanem a szülő nőnek kellene annak lenni. Ezt sajnos sok férfi nőgyógyász nem veszi figyelembe ... Köszi a válaszokat!!
2010. márc. 8. 09:12
 10/11 anonim válasza:
21%
Aki tudja messziről kerülje el a kalocsai intézményt!!!!!! Dr. Tidír Alisza ott az egyetlen jó orvos a többit hagyjuk is, siralmas az egész hely. Hiába lett felújítva az osztály, ha a régi ősi orvosok maradtak az elavult tudásukkal és techikájukkal. Én soha nem mennék Kalocsára!!!!
2011. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!