Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elköltözéskor te pontosan hol...

Elköltözéskor te pontosan hol jelentetted be a lakcímváltozást?

Figyelt kérdés
hivatalos helyeken már túl vagyunk, babás dolgokra gondolok, pampers, libero....ilyen netes dolgokra gondolok
2015. ápr. 17. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
miért kellene a pampersnek jelenteni a lakcímváltozást? vagy csak én nem értem a kérdést? :)
2015. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szoktak pelusmintát, ez meg azt küldeni
2015. ápr. 17. 14:41
 3/4 A kérdező kommentje:
dm már eszembe is jutott:)
2015. ápr. 17. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Én annyi helyről kapok termékmintákat, hogy úgyse jutna eszembe költözéskor mindenhova írni a címváltozás miatt, így is bőven elég a hivatalos dolgokat elintézni (bank, munkahely, orvos, egyebek), plusz amikor éppen szükségessé válik, akkor szoktam a postázási címemet átállítani a vaterán, ebay-en. Aztán ha eszembe jut, hogy valahol még meg van adva a címem, akkor olyankor megadom az újat, de ez tényleg ilyen esetleges dolog.
2015. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!