Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kell adóbevallást készítenem,...

Kell adóbevallást készítenem, ha a GYED-en kívúl nem kapok semmi más jövedelmet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tudtommal igen de én azt kérdezném meg a helyedben, aki csinálni szokta a bevallásodat.
2010. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell, tavaly nekem is kellett.
2010. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
KELL bizony! :(
2010. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aki már egyszer küldött be bevallást, annak akkor is kell ha teljesen nullás lenne, be kell küldeni, különben 200eFt büntetést kell fizetned.

Egyszerűbb, ha az abevJavat leszeded, letöltöd a 0853as bevallást, és gépen kitöltöd, mert az visít, ha valamit nem jól írsz be, vagy ha valamit rossz helyre írtál, kitöltenél felesleges mezőt.

Én így csinálom, pár perc alatt megvan vele az ember.

Főlap, ABCD lapok, esetleg a családi kedvezmény, ha annyi csemetéd van.

2010. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jav 0953as bevallás:)
2010. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen kell. Gondolom megkaptad az elszámolást. A GYEDet Más bérjövedelemként kell bevallani
2010. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!