Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Alexandra...

Mi a véleményetek az Alexandra névről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szép név,főképp azért mert én is Alexandra vagyok:)

gyerekként sem volt vele bajom,nem csúfoltak sehogy,ráadásul akkor még kértem hogy ne becézgessenek,így mindenki kimondta a nevem,mostanában már inkább becéznek Szandinak,de általában tetszik.

28 éves 10 hetes kismama

2010. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

A teljes név nekem szép.

Viszont a nyári cipő hangzású Szandi becenév nekem nem jön be.

2010. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak olyan Alexandrákat ismerek, akik szépek, viszont kissé csacskák. De amúgy szerintem nagyon szép név.
2010. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teccik szép név!
2010. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, szép név az Alexandra, de nagyon sok kislány kapja. A Szandi becenév meg egyszerű, kicsit sablonos.

Ha elfogadsz egy tippet, én a hasonló Alexia nevet adnám! Kevés van belőle, és ugyanazt lehet elérni vele. Sziszi jó becenév hozzá. Ez egy szubjektiv vélemény, de hát kérdezted? Üdv!:-)

2010. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A "kis" nagylanyom Alexandra. Nekem tetszik.
2010. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem Alexandrának hívnak. 18 éves vagyok, és nagyon szeretem a nevemet. Nekem sem származott még hátrányom abból, hogy így hívnak, sőt, sokan megdicsérnek, hogy szép lány, szép névvel :D :)
2010. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem undorító név.... bocsi ha valakit ezzel megbántok... de nekem nem adja (:
2010. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!