Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen egyszerű jelmezt...

Milyen egyszerű jelmezt készítsek 2éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Babaklubos farsang lesz, venni nem szeretnék, varrni nem tudok. A fején álarcot nem tűr meg. Olyasmire gondoltam, h cowboy kockás ing, farmer, kalap. Van ehhez hasonló egyszerű ötletetek?
2015. febr. 5. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 3 éves, jegesmedve lesz, fölülre van egy fehér simis, szőrös szép pulcsink, alul tiszta fehér harisnya, fejére egy fehér hajráfot vettem, rárögzítettem 2 új fehér hajgumit füleknek, a harisnyát meg popsinál majd összefogom, kitömöm valamivel egy gumival rögzítem és kész lesz egy farkinca. Ennyi. De fiúnal lehet sima maci barna vagy fekete ruhából.
2015. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Palást (szinte bármilyen anyagból egy félkörív, kötőt rávarrsz) + filcből kivágott, összeragasztott korona = király.
2015. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanazt akartam írni, mint a 2-es válaszoló, palást+korona és így lesz kiskirály, de ha van pl csillagos anyagod akkor akár varázsló is lehet, akkor egy süveget ragasztasz kartonból.

A cowboy is jó- pont ahogy írtad, kockás ing, farmar valami vagány kalap kell hozzá, és egy piros kendő a nyakába még! esetleg mellény az ingre- úgy még vagányabb. :)

2015. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kéményseprő, orvos.
2015. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fehér ing, orvostáska, sztetoszkóp a nyakba, ő a doktorbácsi
2015. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyik kisfiam oroszlán lesz. Vékony sapira barna fonalat erősítek, kész a levehető sörény. A ruhája sima barna-sárga szerkó, fonál farokkal. Mancsok: régi, kiszuperált kesztyűből. Az arcát kicsit kifestem barna szemceruzával, nem kell külön álarc.


másik kisfiam versenyautó lesz. Van egy piros vívómezünk, amit felvesz a ruhája fölé. Erre kétoldalú ragasztóval fehér csomagolóanyagból felragasztom a szélvédőket, rendszámtáblát, kormányt. Alulra fekete filcből kerekeket ragasztok. Sildes sapi a fejére. A mez oldalt tépőzáras, le tudja venni, ha megunta, vagy melege lenne.


De amit írtál, a cowboy is nagyon jó! Egyszer minden kisfiú beöltözik cowboy-nak vagy indiánnak. :)

2015. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!