Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, ti sportoltok...

Kismamák, ti sportoltok valamit a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Mit és milyen gyakran? Szabad sportolni közben?
2015. jan. 12. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt amit előtte is minden nap, már vagy 20 éve!

Futás, úszás, torna

2015. jan. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napi kb 8 km-t sétáltam (munkábajárás miatt). Emellett heti hatszor kismamatornáztam (kb 1 óra). De én nem terhesen kezdtem terhelni magam és problémamentes volt a terhességem, így engedte az orvos.
2015. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én előtte sem sportoltam, de ahova lehet gyalog megyek Budapesten is. Ez általában naponta kb. 8-12km séta, mikor mennyi. Ezt 36. hétig tartottam terhesen is, az orvoshoz is gyalog jártam, a kórházba is, dolgozni is. Általában 6km oda vissza egy út.
2015. jan. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel előtte nem sportoltam rendszeresen, így csak kismamatornára jártam hetente kétszer és sokat sétáltam, de azt egyébként is.
2015. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt csináltam, mint előtte is. Kerékpározás, úszás, kirándulás és rengeteg séta a kutyával.
2015. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Veszélyeztetett vagyok, vérzések, görcsök, járkálni sem nagyon merek, nem is ajánlotta a dokim. Most jóformán csak feküdnöm szabad.
2015. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kutyaséta napi 3x.

Múlt héten próbáltam a kismamatornát, 3 napig szurkáltam tőle.:((( Ezek után marad a séta.

2015. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ezek szerint egyéntől függ. Én még nem vagyok terhes, de próbálkozunk, és én heti háromszor edzek, spinning, step, ilyesmi. És fogalmam sincs, hogy mi lesz akkor ha teherbe esem, mit szabad és mit nem.
2015. jan. 12. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!