Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » CAM Cortina Evolution X3 Tris...

CAM Cortina Evolution X3 Tris babakocsiról milyen tapasztalatok vannak? Pár technikai dolog érdekel. Bővebben lent:

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mekkorára lehet összecsukni, mennyi helyet foglal el a kocsi csomagterében. A tartozékokkal kapcsolatban pedig, mint olvastam: mózeskosár, hordozó- kivehető fejszűkítő betéttel stb... Hogyan lehet sport kocsira átalakítani? A mózeskosarat lehet dönteni? Vagy, hogyan alakul át sport résszé? Itt a képek között látható már de nem jövök rá, hogyan alakítható így át..

[link]


2010. febr. 2. 14:52
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó babakocsi. Még csak a mózest használjuk remélem a sport rész is így beválik. Az autósülés is jó csak a napfénytetője nem valami praktikus, én le is szedtem.
2011. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bogáncska00 válasza:

Szia!

A babakocsi váza összecsukva 61*50*78cm (katalógusból lestem).

A váz olyan kialakítású, hogy rácsatlakoztatható vagy a mózes, vagy a hordozó, vagy a sportrész. A sportrész két irányban tehető fel.

2012. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ilyenem van, csak ajánlani tudom. Nem könnyű és nem kicsi összecsukva sem, de a gyerek kényelmesen elfér benne és kényelmesen utazik a nagy kerekeknek hála. A három kerék miatt pedig hipp-hopp elfordulunk bárhol.

A mózeskosár hatalmas, a sport rész is tágas. Külön van a kettő, nem a mózes alakul át. Az autós hordozót is szeretem, könnyen rá lehet tenni a vázra, a baba észre sem vette, hogy már nem az autóban alszik, hanem tolom be a boltba :)

2015. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!