Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a babakocsiról? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. febr. 1. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekünk ilyen nagykerekű van, mint amiket a teszveszen találtál. Itt vettük: [link] (herry 1 típusú van nekünk).

Én nagyon szeretem, imádom a nagy kerekeit. Jó nagy kényelmes, a babám totál el tud benne terpeszkedni. Most már nagy a babám (14 hónapos), de még mindig használjuk, csak most már ül benne, de így is kényelmes. Nagyon jó vele bevásárolni menni, jó nagy a csomagtartója.

Viszont súlyra nagyon nehéz, tehát emelgetni nem igazán praktikus, szóval ha lépcsőznöd kell vele, akkor gondold át. Másik, hogy nagy ha összecsukod, tárolás szempontból és autó csomagtartó szempontból gondold át.

Remélem tudtam segíteni neked. Üdv

2010. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket.
2010. febr. 1. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Nézz szét nagyon.


Fontos sztem,h több funkciós legyen,tehát legyen mózese,sportkocsi része, hordozója ,adjanak hozzá lábzsákot és eső ellen védő zacsit(sosem tudom a nevét:D)

A kerekei strapabíróak legyenek, a kart tudd két irányba fordítani,de ha nem akkor megfordítható legyen az ülés rajta...emelhető legyen a tolókar, legyen tartója, könnyű legyen és sztem ennyi elég is.



Amiket te néztél,azok közül sztem egy sem az igazi.Ahogy látom 50 körül keresel kocsit a babának,szóval amit mi vettük azt már nem is ajánlanám,bár lehet mégis megkockáztatom,ha esetleg használtan is mertek venni.



Én ilyesmit vennék a helyedben:


[link]

2010. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy érzem, hogy még egyik sem az igazi. Az 50 e körüli ár teljesen véletlenül alakult így, első ránézésre ezek tetszettek, a kerék, a tolókar magasság, stb. miatt. Tippeket szívesen veszek, azért szeretném 80 e alatt megúszni.
2010. febr. 1. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Raf-Pol Twist kocsink van, itt meglesheted: [link] , azért írok, mert ez nagyon hasonlít a Kunert-hez. Nagyon masszív kocsi, nekünk ez már a második kocsink, mert az elsőt, ami egy Graco típusú volt, kinőtte a baba 3 hónaposan.


A Chipolino Lumina V.I.P. laguna nekem tetszik: jobbnak találom a bolygósítható kerekű kocsikat.

2010. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk Tako babakocsink volt. Nagyon szerettem, mert mózeskosár, vastag lábzsák, pelenkázó táska esővédő, szúnyogháló mind volt hozzá. Jó nagy kereki vannak, így a rossz utakon sem rázza össze-vissza a babát. Átfordítható a tolókarja, lapra csukódik, van súlya így a szél nem burítja fel, de szép halkan suhan az úton, nem zörög mint az olcsó babakocsik többsége. Lépcsőzni nem egy élmény vele az emeletre. A huzata jó vastag, télre is jól tartja a meleget, de vannak szellőzők, amiket nyáron ki tudsz nyitni rajta és akkor jár a levegő benne.Ja, és nem fakult ki a huzata, pedig jó másfél évet használtam. Napi 20 kilométert mentünk vele, mert minden nap besétáltunk a belvárosba bevásárolni. Én imádtam! 2003-ban 70ezer HUF volt. Most is ilyesmi ára van.

2010. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A Mutsy babakocsik nem tetszenek? E-bay-en "fillérekért" lehet kapni és nagyon szuper kocsik. Én arról álmodtam, de akkor még nem voltak magyar aukciós oldalak, az új ára meg 200 körül lehet.
2010. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!