Mekkora ruha kell rá?

Figyelt kérdés

Kislányom most 16 hónapos, 80-as ruhákat hord. Tavaszra 86-osokat veszegetek neki. Nyárra akkor 92-es kell, vagy elég lesz még a 86-os? Nem akarok túl nagyot venni.

Szeptemberben lesz 2 éves. Segítenétek?


2010. jan. 31. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az, amit nem tudhatsz előre. Lányom most 2 hónap alatt kinőtte a 74-es és 80-as ruhákat is. Vettem egy csomó cuccot, gondolván, hogy tavaszig megleszünk, msot mindent vehetek újat, és ahogy a nővés tendenciája mutatja, tavasszal megint...

Ne vásárolj előre!

2010. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudhatod előre, mekkorát nő (nyáron jobban nőnek ált., mit ősszel-télen). Mondjuk szerintem nem óriási gond,ha egy mérettel nagyobb a ruha- nyáron úgyis rövidujjú-ujjatlan van, -a hosszuk ált. max. 2cm-rel nő- annyi meg elmegy.

Cipőből eleve 0,5-0,8cm-rel hosszabb kell, hogy kényelmes legyen neki.

2010. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyerekfüggő. Lehet, hogy ő pont most fog kicsit lelassulni a növekedést illetően. Csak tippelni tudok: szerintem 86-os lesz még a mérete.
2010. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez nagyon nehéz így...fiamnak télire 80-as overált vettünk, mondván 6-7 hónaposan jó lesz rá.... hát kinőtte...7 hónaposan hordja a 80-as ruhákat!!!
2010. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 20 hónapos,és kb.október óta hordja a 86-os ruhákat.Még bőven jó rá.Nyárra 92-est veszek,lehet,még az őszbe is belecsúszik majd ez a méret.A korábbi időkhöz képest lelassult a növekedése(és így a ruhatárat is ritkábban kell lecserélni)
2010. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Én is arra gondoltam, h mostmár nem fog olyan ütemben nőni, mint eddig. Ezért is veszegetek neki apránként 86-ost.

De várok még olyan anyukákat, akiknek 2 év körüli gyerkőcük van, h ők hanyas méretű ruhát hordanak.

2010. febr. 2. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányom márciusban lesz 2 éves, most 86-92-es ruhákat hord, de hogy 2 hónap múlva mi lesz, azt nem lehet tudni. Amikor fél éves volt, akkor kezdte a 74-eseket hordani és kb 8 hónapig az volt a mérete...kicsit meg is ilyedtem, hogy ilyen kis töpörtyű marad, aztán (tavaly) nyáron hirtelen megnyúlt. Szóval, én sem ajánlom, hogy előre nagyon bevásárolj ruhákból!
2010. febr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!