Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tenyleg olyan sokan varnak a...

Tenyleg olyan sokan varnak a jovo evi szocpolra?

Figyelt kérdés
Ferjem azzal ijesztgetett, hogy ha jovore tenyleg bevezetik hasznalt lakasra is, akkor ugy el fogjak arasztani a vasarlok a piacot, hogy ugy kell majd hazat vadasznunk es lehet semmi se jut majd nekunk. En meg nem gondolom, hogy olyan sokan lennenek jogosultak ra, hogy ez igy tortenjen. Mi a velemenyetek? Mondanom sem kell, hogy nagyon lelombozott, ez volt az egyetlen remenyem, hogy elhuzzunk ebbol a szutyokbol ahol lakunk.
2014. dec. 4. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:

"Legmagasabb elszámolható ár:

Budapesten 260 ezer,

a városokban 200 ezer,

egyéb településeken 160 ezer a felső limit."


Szerinted?Ez mire elég?? Vicc az egész!!

2014. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Férjed mindig ilyen optimista és támogató szellemű?


Nem, eddig minden kedvezményt sikerült úgy megfogalmazniuk, hogy csak egy maroknyi emberre vonatkozzon, ez sem lesz másképp, ne aggódj!

2014. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Önerőre bőven elég. Olvastam a táblázatot, 60-75 negyzetmeteres lakasra 1,6 milliot adnanak 2 gyerekre.

Altalaban optimista, csak szerintem belefasult a mostani helyzetbe :(

2014. dec. 4. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Reméljük nektek legalább ezt megadja a kormány. Nekünk ez sem jutott, mert épp most veszünk házat, már az önerőnket ki is fizettük...Jó lett volna nekünk 1.5 millió a két gyerekre, dehát ez van. Nem várok én már semmit ettől a kormánytól. Egyébként úgy volt, hogy ez év márciusában bevezetik, hát nem tették...
2014. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szocpol nem lehet önerő, most olvastunk utána mert szeretnénk házat venni (mi új építésűt és arra lehet más jogszabályok vonatkoznak). Csak azért írom le hogy szerintem nézzetek utána. Tudtommal úgy működik, hogy kell önerő+hitel(ha kell) és a szocpol a legutolsó amit igénybe vehetsz. Ha a félszocpolnál nem így lesz akkor bocsi.
2014. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szocpol a nesze semmi fogd meg jól kategória. Olyan feltételekhez van kötve hogy minnél kevesebben éljenek vele, de nemis egy nagy támogatás.. Ráadásul mikor ismerősünk építkezett már bánták hogy szocpolt is igénybevették mert annyira körülményes volt utólag fizetett nagyon soká..
2014. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mikor iden voltunk a bankban mas hitel miatt, akkor rakerdeztunk, es ott azt mondta az ugyintezo, hogy ha bevezetik hasznalt lakasra is, akkor azt elfogadjak önerőnek. Tudom, hogy juliusig sok minden valtozik.
2014. dec. 4. 15:12
 8/9 A kérdező kommentje:
2014. dec. 4. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor jó, de szintem ne erre alapozzatok. Az egyszeri anyasági támogatást is jól megnövelték...

Jó ha van de bármikor elvehetik, vagy eltörölhetik. Egyébként én is azt hallottam hogy nagyon körülményes és nem szeretnek fizetni.

2014. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!