Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Visszamentek dolgozni a...

Visszamentek dolgozni a következő baba vállalása előtt?

Figyelt kérdés
A maximalizált TGYÁS és GYED miatt kérdezem...
2010. jan. 29. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igen. Most szeptemberben beadom bölcsibe, dolgozok nagyjából 1,5 évet és jöhet a tesó:)
2010. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én visszamentem 1 évet, és most jön a második. Így több a gyedem, mintha egyből jött volna. Sajnos nekünk ez sokat számít.
2010. jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is visszamegyek egy évre.
2010. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
El tudjátok majd helyezni valahol a babát vagy rokoni segítséggel oldjátok meg? Én attól is félek, hogy nem lesz hely sehol sem...
2010. jan. 30. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a két gyerek között visszamentem egy évre dolgozni, én is azért, hogy a maximum Gyed-et kapjam újra. Egy évvel előtte, mielőtt visszamentem volna, beírattam bölcsibe, de végül nem vittem, mert az anyósom elvállalta, így otthon lehetett. Jó volt, mert nem volt folyton beteg, így nem kellett hiányoznom a munkahelyemről.
2010. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
09:22-es vagyok, nálunk a nagyszülők még dolgoznak, így marad a bölcsi. én is a maximum gyed miatt megyek vissza.
2010. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát látom nem csak mi vagyunk rossz anyagi helyzetben, amikor minden fillér számít. Sajnálom. Mi bölcsibe adtuk a kislányunkat, nagyon szereti. :)
2010. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!