Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rosszkor mondták el. Veled...

Rosszkor mondták el. Veled történt hasonló?

Figyelt kérdés
Nekem kb 8 évesen, egy helyettesítőtanár elmagyarázta mi az a gázkamra és koncentrációs tábor. Egy hónapig alig aludtam, attól féltem, hogy engem is bezárnak :)) veled is történt hasonló, nem félsz, hogy a gyermekkedel fog megtörténni?
2010. jan. 29. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam már azon, hogy mit érezhettek, milyen borzalmakat élhettek át asszonyok a gyermekeikkel...borzasztó!
2010. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem ez a téma mindig rosszkor jön.

soha nem tudom feldolgozni.

emberek voltak.

szörnyű.

2010. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha arra gondoltál, hogy az fog megtörténni, mint veled, hogy rosszkor mondták el, akkor azt kell válaszoljam, hogy kivédhetetlen, mindig voltak lökött emberek. De észre kell vennünk, hogy fél, és valahogy meg kell majd nyugtatni. Nem tudod kivédeni.
2010. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint nem csak ebben a témában, hanem akármi másban. Majd egyszer elmondom neki persze a világ összes rosszát, de nem most, rám ez nagyon mély hatással volt... ti nem féltek ettől?
2010. jan. 30. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!