Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menő Manó Gyermek Modell...

Menő Manó Gyermek Modell Management Gyermek modellügynökség- ismeri őket valaki?

Figyelt kérdés

Valaki regisztrált náluk? És ha igen, hívták már fotózásra?

(Ingyenes válogatást tartanak nálunk most pénteken, és érdekelne, érdemes-e elmenni)


Előre is köszönöm!


2010. jan. 26. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno a lányommal nagyon sok modellválogatáson voltunk. Aki szebb volt az ördögnél egyből portfóliót kellett volna készíttetni a gyerekről kb. 80 ezerért. Ti tudjátok. Jelzem nem ennél voltunk. Csak tapasztalat.
2010. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Miért akarod tönkretenni a gyereked gyerekkorát?Ráér modellkedni,majd ha felnő.Ezeken a bemutatókon majmot csinálnak a gyerekekből.
2010. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Szia!Mi voltunk.Kb 1 órát kellett várni,mire behívtak,addig egy gangon várakoztunk és a lépcsőn ültünk,mert még egy széket sem tettek ki.Egy pasi volt a mindenes(titkár és fotós is).Végig dicsérte a gyereket,majd mikor végeztünk mondta,hogy fizessünk be 2 napon belül 25ezer ft-ot,majd csináltassunk náluk akciósan! 50ezer ft-ért portfoliót.Hát én meg elköszöntem!Ide ne vidd a gyerkőcöd!
2010. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Köszönöm, nem vittem el (régebben volt) - másoktól is hallottam, hogy lehúzós az egész...

2010. márc. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!