Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen szépítkezési...

Anyukák, milyen szépítkezési fortélyokat intéztek el otthon magatoknak idő és pénz hiányában?

Figyelt kérdés
szemöldök, haj, stb-re gondolok...
2010. jan. 26. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én a hajamat itthon festem és szedem a szemöldökömet.Havonta egyszer meg igyekszek eljutni a fodrászhoz is.Sajnos levágni nem tudom még magamnak. :))
2010. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindent. Hajfestés, szemöldök szedés, festés. Smink, ha megyünk valahová akkor is. Mondjuk, nekem olyan göndör hajam van mint a fekete nőknek. A fodrászok nem tudnak mit kezdeni vele. esetleg Hajas Laci tudna vele valamit kezdeni, de arra szerintem nem fog sor kerülni:)

Az esküvőmre is én készítettem a frizurámat, de nem hitték el, hogy nem fodrásznál voltam.

A kozmetikai dolgokat is házilag végzem és nem csak magamnak, hanem a közeli ismerőseimnek, meg anyukámnak is. Van aki azt mondja, hogy szebben ki tudom festeni, mit akár melyik kozmetikus. Szerencsém van, mert jó a kézügyességem. Rengeteg pénzt és időt spórolok, de mondjuk ami itt megmarad pénz, azt sajna eltelefonálom. :((

2010. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amig nem volt a picur addig mindent szalonba csinaltattam most pedig itthon megugyeskedem en,szemoldok szedes festes,hajfestes a vagast a baratnom vegzi nagyon ugyes,korom itthon mar egesz jo mintakat is tudok rajzolni.gyantazas ilyesmi szinten itthon.most vettem barnitos testapolot kivancsi vagyok szoli helyett milyen lessz!
2010. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hajamat magamnak festem, igaz, hogy én ezt amúgy sem bíztam másra sosem. Szemöldökömet is mindig magamnak szedtem. Körmöshöz azóta nem igazán járok, csak lereszelem magamnak és lakkozgatom, a műkörmökről lemondtam. Egyrészt mert a terhesség óta nem igazán bírja el a körmöm a műkörmöt, másrészt mert nem is lenne időm/pénzem rendben tartatni.
2010. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén mindent. Hajamat magam festem, három havonta fodrász (vagy a külföldön élő barátnőm jön haza, és megcsinálja), szemöldökömet festem, szedem, szempillámat szintén és festem:-). Epillálóval szőrtelenítek mindenhol. Szerencsére a pattanásokból már nagyjából kinőttem, azért néha egy-egy arcmasszázs jól esne. Pedikűrt megcsinálom, nincs műkörmöm, így a manikür egy körömvágás/reszelésből megúszom.
2010. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen magamnak festettem a hajamat, de kb. 2 éves fodrászhoz járok meliroztatni. De ezt is csak 2-3 havonta. Kozmetikushoz régebben sem jártam, a szemöldököm én szedem, sógórnőm festi. A szülés előtt volt műkörmöm, de mivel műkörmös is vagyok, nem volt kérdés, ki csinálta. Pedikűrt szintén.
2010. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!