Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A GYES/családi pótlék/anyasági...

A GYES/családi pótlék/anyasági támogatás igénylésénél időpontot kell kérni, vagy bármikor bemehetünk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármikor bemehetsz, én úgy tudom, nem is lehet időpontot kérni, de készülj fel (a párod) a várakozási időre
2010. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)Akkor a héten beküldöm,ha lesz egy szabadnapja.
2010. jan. 25. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Én netről leszedtem a nyomtatványokat, és postán beküldtem(ezt egy ottani infós ajánlotta, hogy ne kelljen sorbaállni). Nincs sorban állás és időben megkaptam a pénzt is!
2010. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16.18-as vagyok. Idemásolom, hol lehet letölteni a nyomtatványokat. Ezen az oldalon tudod megnézni, hogy melyik címre kell küldened a papírokat és hogy milyen másolatokat kell csatolni! Olvass el mindent :) és érdemes ajánlott-tértivevénnyel feladni. [link]
2010. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,azt én is néztem,csak az egyszeri anyasági támogatáshoz eredeti anyakönyvi kivonatot kérnek,és akkor úgy is be kell menni.Vagy,nem?A lapokat már letöltöttemés kitöltöttem.
2010. jan. 25. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Hm, az anyaságit konkrétan már nem tudom. De van 1 infó vonal, őket hívd fel, szerintem még fel is veszik 18 óráig(de lehet, hogy csak 16órig vannak).
2010. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2010. jan. 25. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Személyesen intézve gyorsabb, 3nap mulva már a kártyámon volt a pénz! Egyébként mindenhez jó a másolat. ha a férjed időben megy (reggel 8körül), akkor hamar végez. A babaügyeket külön ablaknál végzik.
2010. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!