Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bolygósított vagy sima kerék?...

Bolygósított vagy sima kerék? Melyik baba kocsi jobb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Általában mindegyik babakocsi kerekét lehet bolygósítani, vagy simára állítani.


Nálunk nagy dilemma volt, és az is a mai napig. Majd másfél éve használjuk már.. én csakis simán tudom normálisan tolni, a férjem és anyukám csak bolygósítva... Állandóan állítgatjuk, attól függően, hogy ki tolja :)

2010. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is dilemma milyet vegyünk,nekem még egyikhez sincs tapasztalatom. Sokan mondják függ attól is hol fogom használni,de ez mindég változó.
2010. jan. 22. 23:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kaptam kölcson egy szuper télies, a babámnak kényelmes babakocsit. Elég széles volt, és a kereke fix. Egyszerűen nem bírtam vele kanyarodni. Egyenes úton remek volt, de bemenni vele egy üzletbe, folyosóra vagy liftbe, hát beleizzadtam rendesen!

Késöbb lett egy elöl bolygós kocsink, aminek remekül működik a bolygós része. Imádok vele közlekedni, egy kézzel irányítani tudom.

Ugyancsak kölcsönbe kaptunk egy esernyő kocsit, aminek viszont rémes a bolygós kereke. Állandóan keresztbe fordul, és elég nehéz irányítani. Az esernyőkocsi viszont könnyű szerkezet, így fixált kerékkel is lehet vele boldogulni.

A lényeg, hogy szerintem jobb a bolygós kerék, de jó minőségű kocsival lehet igazán élvezni az előnyeit.

2010. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a bolygóskerék a jobb.Volt fix kerekű kocsink is és nagyon nehezen ment vele a kanyarodás.Viszont a bolygókerékkel nagyon könnyen megy a dolog!
2010. jan. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a bolygósítható jobban bejött, főleg ha egy kézzel kell éppen irányítanom.
2010. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk az első babakocsinknak nem volt bolygósítható a kereke. Direkt ilyent vettünk, és nagyon szerettem. Hatalmas, masszív babakocsi volt. Sportkocsiban viszont már bolygósítható kerekest vettünk, és azt is nagyon szeretjük.

2010. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk elöl bolygóstíható kereke van, fix-en még nem is használtam.
2010. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!