Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjemmel úgy döntöttünk,...

Férjemmel úgy döntöttünk, hogy elkötteti magát. Budapesten vagy Bács-Kiskunban hol, ki és mennyiért csinál ilyet?

Figyelt kérdés
9 éve vagyunk együtt,én 26 ő 41.Neki már van 3 gyermeke,közös nem lett,mert 1.volt két sikertelen terhességem 2.ő nem szeretne igazán gyereket,csak miattam vállalta volna.A sikertelenségek miatt úgy döntöttünk,hogy esélyt sem adunk az újabb kudarcnak,és mivel egyébként sem szeretne(én igen,de beletörődtem),így a gumi és gyógyszer helyett elkötteti magát.Ebben kérnék tanácsot,hogy mik a tapasztalatok,honnan kezdjük,hova induljunk először?!
2010. jan. 22. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
És te ezt benyeled 26 évesen? Nem sokáig lesztek együtt...
2010. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
A saját szórakoztatására köttesse el magát, de téged hagyjon békén. Te még fiatal vagy, le ne mondj a gyermekről, csak mert ő neki így kényelmesebb. Legyen eszed!!!!
2010. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez elsősorban nem a feleség, hanem a férj dötése, de a feleség elfogadja. Hogy mi lesz később, a jövő zenéje.

Férjednek beutalót kell kérnie az endokrológiára, hol ellátják a szükséges tanácsokkal és ha akarja, meg is műtik.

2010. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de Offolok!

Soha, de soha nem szabad feladni! Ne haragudj, hogy ezt írom, de önző a párod nagyon. Látom, hogy nem futó a kapcsolatotok és ezt pont ezért mondom. Mi az, hogy 26 évesen beltörődsz abba, hogy nem kell gyerek, mert neki van, és ő ezt még hagyja is?

Le lehet pontozni, és sajnálom, hogy érdemben nem tudtam válaszolni a kérdésedre, csak ne legyél ilyen butus, mert a két sikertelen terhesség nem jelenti azt, hogy a következő is az lenne, és annyira fiatal vagy még. Ha a beavatkozást megcsináljátok, és később meggondolnád magad, akkor erre az egész kapcsolatotok rámehet.

Mégegyszer bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2010. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a gyors hozzászólásokat!

Sejtettem,hogy a kérdés kiírása sok hölgynél kiveri a biztit,ezért készültem egy kicsit hosszabb kommentel.Kérlek olvassátok végig,akit persze érdekel!

Elfogadtam őt 17,5 évesen 3 gyerekkel,tudtam,hogy nem lesz egyszerű a válása,de lehet hogy csöpögősnek hangzik,de egymásnak mi vagyunk a nagy Ő.Olyanok vagyunk mint 2 tesó,imádjuk egymás minden porcikáját.Nem vagyok szentimentális,elég józan csajnak gondolom magam,de ez van.3 évig nyűttük a válást,de a nehézségek ellenére is együtt maradtunk.A szüleim kitagadtak,az exe a nyakunkra járt,volt hogy nem tudtunk mit enni,de kitartottunk,és nem szűntünk meg egymást szeretni.Aztán jött egy jobb széria,belefogtunk egy jó üzletbe,és kiépítettünk egy saját céget,amiből sikerült 5-6 évig jól élnünk,de nem annyira,hogy saját egzisztenciát felépítsünk(nincs házunk,albiban lakunk Pesten).A vállakozásunkat be kellett csukni 2008 augusztusában,akkor mentünk fel Pestre,és most havi 160ezer forintból próbálunk meg a hitelekkel és albival vmint gyerektartással levonva megélni,marad alig 20 ezer forintunk.Kilátás arra,hogy többet keressünk,vagy félretegyünk egyenlőre nincsen.

A két terhességem közül az egyik ikerterhesség volt,majdnem ott maradtam a műtőasztalon,mert méhen kvüli volt az egyik,és az utolsó percben vittek be,és nagyon sokáig tartott emiatt a felépülésem,a következő babát 6 hetesen vetéltem el.A gumi nálunk szóba sem jöhet,mert 1.allergiát okoz nálam,2.kirepedek tőle síkosítóval is,tehát ez orvosilag igazoltan kizárva.A gyógyszert azért zártuk ki,mert a két terhesség között kaptam hormonkezelést,és híztam majd 50 kilót sajnos,amit azóta is nehezen dolgozok lefelé,és ez tönkretette a pajzsmirigyem,tehát hormon kizárva.Mivel a párom már az elején megmondta,hogy ő nem szeretne,így erőltetni nem akarom a gyerektémát,ha lett volna,akkor elfogadja,de nem biztos,hogy a kapcsolatunknak ez jót tett volna.Szóval a béke a szeretet megőrzése érdekében ezt láttuk megoldásnak,engem,mivel nem szültem,így tudom,hogy jogilag sem kötnek el,őt viszont igen,mivel már van 3 gyerkőce.Igazatok van abban,nem hagyom magam abból a szempontból,hogy gyerekem legyen még valaha,mert a mai világban semmi sem biztos,és pont ezért magam elköttetésére nem is gondoltunk,csak őrá.Mert ha a kapcsolatunk valami miatt megszakad,és más párt keresek,akkor nekem még meg legyen az esélyem.De persze nem erre hajtok,de így döntöttünk.Kérlek benneketeket,hogy árakról,vagy konkrét orvosokról is írjatok!!!!KÖszönöm!

2010. jan. 22. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen anyagi körülmények közé és a problémáid mellett, ahogy írtad mennyi bajod van, én se szülnék.

Mondjon mindenki, amit akar, egy gyerek nem abból áll, hogy megszülöd, aztán majd felnevelődik valahogy.

2010. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Én vagyok az "offoló"!

Hát mit is mondjak.............sajnálom ami Veled történt, és talán leginkább azt, hogy mindezeket már 26 éves létedre át kellett élned.

Biztos vagyok benne, hogy úgyis lesz saját Babád, mert előbb utóbb valamennyire úgyis fognak rendeződni a körülményeid. Igen, most anyagilag se vállalhatnátok, de erre soha ne alapozz, hisz soha nem lesz annyi pénz ami elég lenne, és ha mindenki ezt nézné, akkor már kihaltunk volna.

Bocsi, hogy ezt írom, de ha összehozzátok a beavatkozást, ha nem.........akkor sem ez a férfi lesz a gyermeked apja, és az életed párja. Nem feltétlenül a korkülönbség miatt írom ezt, hisz köztem és férjem között is van ennyi év. Én 24 vagyok, Ő 38 és pár hét múlva életet adok az első Babánknak.

Én az élet értelmének a közös gyermeket tartom azzal, akit az ember igazán szeret.

Kívánom, hogy mielőbb helyre gyere........főleg lelkileg és testileg.

2010. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!