Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a felicitas-os várandó...

Mi volt a felicitas-os várandós babacsomagba amit bababoltban kell beváltani?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy aki bababoltba beváltotta mit tartalmazott?És szülés után kaptatok a kórházban is?abban mi volt?
2010. jan. 22. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A várandósban volt egy cumi, meg nivea cuccok. Egy csomó prospektus.
2010. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cumi,aventes tárolópohár,termékminták:paradontax fogkrém,nivea krém,carefree betét,meg egy csomó prospektus.
2010. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Kíváncsi voltam rá, mert tőlen kb 40km-re van a legközelebbi beváltóhely , és egy szatyor prospektusért nem utazgatok fölöslegesen, hiszen a benzin ára az egeket veri.
2010. jan. 22. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A várandós csomagban: Aventes pohár, Garmastan mellbimbó ápoló.

2010. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat! Véletlenül elküldtem.

Mam cumi, Carefree betét, pampers pelus minta (ami selejtes volt...), popsikrém és prospektusok.

2010. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van benne sok szórólap, 1pelus, 2db carefree betét, 5db teafilter, 1mellbimbó ápoló krém, 3db Nívea krém /babának és mamának/, melltartó védő betét, Mam cumi, Avent pohár, 3db babakrém, autóba matrica. A krémek természetesen minták.


A kórháziban: 1pelus, Johnson's fürdető minta, mini sudocream, Johson's popsikrém, otrivin baby orrcsepp, 1 lázfigyelő lapocska, Mecsek tejszaporító tea, 1nagy doboz alkoholmentes sör, carefree betét, Aventes pohár, és sok szórólap.

Kellett volna még hogy benne legyen egy Hippes Rossmannos kupon, de az enyémben nem volt, így én írtam a Hippnek és küldtek.

Volt még egy kórházi csomag, a Bonita-DM-es: ebben volt egy nagy flakonos Domestos, 1 Neogranormon krém és egy Neogranormon popsitölő és szórólapok.


3,5hónapos baba anyukája

2010. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt kaptam, amit a 2. válaszoló. Kisfiút várunk és rózsaszín cumit kaptunk, jót mosolyogtam rajta, kidobni nem akarom.
2010. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!