Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves Anyukák! Tényleg lehet...

Kedves Anyukák! Tényleg lehet benne valami, hogy a gyermeknek már nagyrészt a pocakban kialakul a biológiai órája? Többi lent.

Figyelt kérdés

A terhességem szinte utolsó napjáig 5 órakor keltem a férjemmel együtt, mentünk dolgozni. A kisfiam (17 hónapos) a kezdeti pár hónapot leszámítva 90%-ban öt órakor kel. Nagyon ritka, amikor visszaszunyókál.

Csak érdeklődésképpen kérdezem, ha van kedvetek válaszolni, hogy Ti mikor keltetek terhességetek alatt és a gyermeketek mikor ébred?


2014. szept. 9. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Erről én azt hallottam, hogy a születése után kb olyankor lesz ébren, és alszik, ahogy a pocakban, de csak közvetlen a születés utáni időre vonatkozik, és nem is az én ébredésemmel, napommal összefüggésben. Nálunk ez nem jött be, picinek elég összevissza aludt, ébredt az első néhány hónapban. Most (21 hónapos), azért nem illik rá, mert engem soha nem lehetett volna rávenni, hogy 8 előtt kelljek, ő meg hol 6-kor, hol 7-kor kel.

Összegezve, a mi esetünkben ez nem áll. :)

2014. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk nem jött be, pocakban éjjel volt aktív, féltem is, hogy mi lesz... Aztán 7 hetesen már átaludta az éjszakát és ez azóta is így van (7 hónapos lassan).

Én 6-kor keltem végig a terhesség alatt, eleinte a babát is keltettük 6-kor, aztán meguntuk és hagyjuk aludni, teljesen változó még, van, hogy 6 körül kel, de ma pl. 9-kor ébredt fel arra, hogy párom hazajött :)

2014. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!