Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet-e sportolni hurokkal/spi...

Lehet-e sportolni hurokkal/spirállal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 hónapja szültem! Az orvosommal megbeszéltük, hogy spirált tesz fel nekem, de nagyon bizonytalan vagyok! Először is nem tudom, hogy lehet-e sportolni vele-nem csúszik el meg ilyenek? A második pedig az, hogy jövőre szeretnénk kistesót!Nem tudom ennyi időre érdemes-e feltenni!
2010. jan. 18. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan sportolhatsz, a legtöbb élsportoló is ezt használja. Nem úgy teszik fel, hogy mozgás hatására elmozdulhasson.. Akkor ha így lenne, egy egyszerű mozgás miatt is elmozdulhatna :))) Hogy érdemes-e ennyi időre? Nem biztos. Lehet, hogy találnál más megoldást is. Pl. injekció, gumi stb.
2010. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sportolni!
2010. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan sportolj, viszont ennyi időre szerintem sem érdemes felrakatni.
2010. jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem, hogy nem tesszük fel! Ezt a kis időt megoldjuk másképp, utána meg jöjjön a kis tesó! ;-)
2010. jan. 19. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!