Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata gyerekmodell ügynökségekkel?

Figyelt kérdés
Arról szeretnék tapasztalatot kérni, akinek már volt fotózása gyermekkel.
2010. jan. 12. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ilyenre gondolsz-e, de barátnőm lányát fotózták, jó pénzét, aztán kaptak ígéretet erre-arra, de azóta semmi....csak a pénz úszott,legalábbis ezt mondják.
2010. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A férjem munkatársa is ugyanígy járt, mint az előző válaszoló. Ígeretek voltak...

Meg modell felkészítő jó pénzért 1 hónapig heti két alkalommal. Nem mondták mennyi pénzük ment rá, de jó sok, és nagyon szégyellik hogy át tudták őket vágni.

2010. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy egy gyereknek erre lenne szüksége. Gondoljátok át szerintem. Ezenkívül olvasom az előttem szólókat..nem valami bíztató.-üdv.
2010. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz kiszűrni a jó ügynökségeket, sok a rossz tapasztalat.

A legtöbben iszonyú összegekért csinálnak egy portfóliót a gyerekről, és itt a vége. Hallottam 200 ezer Ft-os portfólióról is....

Bennünket egy ismerős hívott, két fotós is csinált képeket a lányomról, azóta is több megkeresésünk volt castingokra, munkája is volt már.

Szépségversenyre soha nem vittem/viszem, az nem gyereknek való!!! Tuti pénzlehúzás, sok ügynökség csak ebből él.

Nézd meg mindig a weboldalukat, és árat kérdezz telefonon jelentkezés előtt!!!

És ne azért vidd, mert Te nagyon szeretnéd. Ha az első után nem tetszik neki a dolog, akkor nem szabad többet vinni, mert a lelkileg iszonyú sérülést okozhat neki!


A szörnyülködőknek meg azért megjegyzem, hogy nem voltunk oda az ötlettől, hogy a gyerek modellkedjen, de azt gondoltuk, egyszer ki lehet próbálni ezt is, és legalább belelátunk a másik oldalról is.

Miután a lányomnak annyira tetszett, hogy másnap sírt hogy mikor megyünk újra, ezért ha általunk megbízhatónak tartott cég hívja, elvisszük.

CSAK addig, amíg ő élvezi, bár sok szülő van aki erőlteti.:(

2010. jan. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, főleg az utolsónak, én is így gondolom! Nem az volt a kérdés, hogy jó dolog-e. Mi is csak kellemes hobbinak szánjuk. Ha nem kellemes, nem hobbi, akkor nem csináljuk.
2010. jan. 17. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!