Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyeden vagyok, a babám 1 éves...

Gyeden vagyok, a babám 1 éves múlt. Így jelentkezhetek álláshirdetésre?

Figyelt kérdés

Ha esetleg felvennének akkor vissza kell előtte mondanom a gyedet. És a mama lenne itthon a picurral, ő kérhet gyed-et(már nem dolgozik), vagy gyest? Vagy gyest inkább én?

Rendőr akartam mindig lenni(csak végül mégsem mentem tovább, közbiztonságis suliba jártam) és most itt a lehetőség, érettségivel keresnek nyomozónak embereket. Fontos a kislányom is, de mi nem szeretném elszalasztani életem nagy lehetőségét!

Hogyan írjam bele az önéletrajzba hogy jelenleg gyeden vagyok, de a mama velük lakik és ő venné át a pici gondozását?


2010. jan. 12. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gyed mellett semmilyen más jövedelmed nem lehet.

A gyed-et csak te kaphatod.

Szeerintem várj még 1 évet mire lejár a gyeded, aztán menjen el anyukád gyesre, te pedig dolgozni.

Én legalábbis így fogom csinálni.

2010. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy mellette nem lehet, de amíg nem vesznek fel, nem is mondom vissza.

Oké, tudom korai, de mi lesz ha akkor már nem lesz ilyen lehetőségem???

2010. jan. 12. 13:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor egész életedben bánni fogod, hogy elszalasztottad...

Ha nagymama marad otthon, akkor ő csak GYES-t kérhet. Ha nyugdíjas, akkor tőle már nem vonnak belőle nyugdíjjárulékot.

2010. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi de ez a nyomozónak jelentkezés engem is érdekelne ,hogy és hol lehet jelentkezni?

Amúgy le kell mondanod a GYed-et és te vagy a mama igényelheti a gyes-t.

2010. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A mai világban sajnos tényleg nem lehet elszalasztani egy ilyen lehetőséget. És különben is még csak egy hirdetésre jelentkezel. Amire lesz belőle munka lehet, hogy elmegy 1-2 hónap is. Ha már megnyerted a munkát utána is kérheted a Gyes-t, amellett lehet dolgozni. Szerintem a jelentkezéskor légy őszinte. Ha tudják, hogy van Veletek nagymama, aki mindig tud segíteni, a gyerek nem akadály a felvételnél. Sok sikert!
2010. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek itt a hirdetés: Somogy megyében keresnek. RENDVÉDELMI szerv felvételt hirdet hivatásos nyomozó álláshelyeinek betöltésére 18-35 éves korig. Felvételi követelmény: legalább érettségi bizonyítvány. Előnyt jelent adóhatóságnál, közigazgatási területen szerzett gyakorlat, jogi- közigazgatási végzettség. Jelentkezni kézzel írt önéletrajzzal január 20. napjáig a 7401 Kaposvár, Pf: 219. címen lehet.
2010. jan. 12. 14:29
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsóval egyetértek! És köszi! Azt hittem, hogy esetleg megszólnak sokan, hogy ne menjek...

És ez még egy jelentkezés csak, nem biztos, hogy sikerül.

Valaki szerint akadály, és hallgassam el e gyereket, de valaki szerint meg legyek őszinte. Én az utóbbit vallom, de nem tudom hogy megy ez.

2010. jan. 12. 14:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi a hirdetést utolsó előtti vagyok, azt hittem országos akció így sajna nekünk nem jó.

2010. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát,gondolom,ez még olyan tanfolyammal egybekötött munka lenne,akkor tényleg nyugodtan,mond hogy van gyereked.Viszont,ha "rendes" munkahelyre " szeretnél menni vissza dolgozni,természetesen elhallgatni v. eltitkolni nem szabad a gyerkőcöt,de én az önéletrajzomba nem írtam bele,pláne ha szakmait kérnek.Majd ha már bejutottam az első interjúra és szóbakerül,hogy van természetesen nem fogom letagadni csak elmondom:hogy ez a magán életem,nem függ a munkám minőségétől,hogy van egy kislányom és hogyha beteg,nem csak nekem kell vele otthon lennem,mert van 1 párom és 1 anyukám akikkel meg tudjuk oldani felváltva az otthonlétet.Sajnos,az a tapasztalat,hogy az ennyire kis gyerkőccel rendelkező anyát nem szeretik.
2010. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem 14 hónapos a kislányom,én is szeretnék mostanság már visszamenni dolgozni,de ahonnan eljöttem,oda nem tudnak visszavenni,így küldözgetek önéletrajzokat.
2010. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!