Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen családi autót ajánlanát...

Milyen családi autót ajánlanátok? Nektek, ismerőseiteknek milyen van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Opel Zafiránk van. Imádjuk! Olyan még nem volt, hogy ne fértünk volna el benne. Pénteken vásárolni voltunk, 2 gyerek + babakocsi + a cucc is simán befért. Van, hogy a párom lánya is jön velünk, nekem meg hátul kell ülnöm a picivel, így a csomagtartó részbe is 10 mp ülést varázsolni. 7 személyes.
2010. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is van Zaphira,mi heten is szoktunk menni vele,úgy is kényelmes.Akkor persze nehezebb pakolni bele,de nekünk még az ikerkocsi is befért a 7 ember mellé.:)
2010. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztos hogy egyterűt ajánlanék, skoda oktáviánk van, nem férünk el.
2010. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekünk Toyota Corolla Versonk van,ez is egyterű,és szükség esetén 7 személyessé alakítható(3 üléssor).Én imádom.Általában én használom a 2 gyerekkel(2 autó van),de ha vhova megyünk ezt használjuk(többen elférünk

benne)

2010. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Opel Astránk van és tökéletesen megfelel, bár a babakocsit nem mindig visszük, de ha akarjuk annak is jut hely.
2010. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az ismerősöméknél szintén Zafira van, ők heten használják rendszerint, és semmi panaszuk rá.

Egy másik ismerős most vett Dacia-t, ami szintén 7 személyes, ők is elégedettek. Próbáljatok ki többfélét, érdemes beleülni.

Mi is Dacia-t szeretnénk majd, a párom megbízik a Renault motorban nagyon, és nincsenek rossz árban sem.

2010. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mazda premacy nekem ez jött be!
2010. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Skoda Octavia kombi. Hatalmas a csomagtere. De már a simának is hihetetlen nagy, és egyben nyitható a hátsó ajtajával az üvegezett rész, igy annak ellenére, hogy sedan, nagyon jól pakolható. Persze kérdés, hány gyerekre, mennyi csomagra, stb. De szerintem nézzétek meg egy tesztvezetés erejéig. Nekem sajnos csak céges autóm a Skoda Octavia, de azóta a sajátunkat alig használjuk :$
2010. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Suzuki Ignis! Olcsó a fenntartása, abszolút "igénytelen" de strapabíró járgány, kb. 5-6L-es fogyasztással, és nagyon tágas. 2éve gyűrjük és semmi pénzért nem cserélnénk el! Gyerekülés, babakocsi, heti bevásárlás simán belefér!
2010. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kombi Skoda Fabia. Két gyereküléssel (1 és 3 évesek) éppen be szokott férni minden, pedig elég nagy a csomagtartó:D
2010. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!