Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki korán vissza ment dolgozni...

Aki korán vissza ment dolgozni az hogy dolgozta fel? A pici hogy élte meg?

Figyelt kérdés

Először is arra lenék kiváncsi mennyi idő után mentél vissza és a manócska akkor bölcsibe került vagy hogyan tudtátok megoldani?Milyen müszakban,hány órát dolgozol?Hogyan éltétek meg?

És esetleg akinek még szopizott is a baba?

Köszönöm a válaszokat,tapasztalatokat!


2010. jan. 8. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én szültem a gyerekeimet,csak 5 hónap volt a szülési szabadság.Reggel megszoptattam őket,irány a bölcsi vagy az ovi.Délben elmentem megszoptatni,este összeszedtem vagy én vagy a férjem őket (mikor ki ért rá),délután újra szoptatás,és a házimunka.Az én korosztályom midn így csinálta.Természetesen,akkor még nem volt divat,hogy a gyerek nem ehet semmi természets ételt.amint lehetett,kaptak gyümölcsöt,fézelékeket,tejet stb.Abban az időben nem lehetett hallani egy allergiás gyerekről sem.Ez csak az utóbbi 20 évben fordul elő.

Nem volt más választásunk.Ettől függetlenük a gyerekek kiegynsúlyzottabbak,egészségesebbek voltak,mint a mai korosztály.

2010. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2000 jun-ban szuletett az elso lanyom, 2001 jan 22-en mentem vissza dolgozni 3 muszakba, mert nover vagyok. O bolcsibe kerult, de egy kis hos volt. jobban viselte a hajnali 4-es kelest, mint en. Mar reggel 5:20-kor a bolcsibe voltunk. Igy utolag borzalmas volt, de a muszaj nagy ur. Amikor bolcsibe kerult, a tapszer melle mar sokmindent evett, nem szopizott. Ma mar 9,5 eves, remek csajszi, imadom. Nagyon kiegyensulyozott volt es az most is, nagyon jo a kapcsolatunk. A masodik lanyom most 21 honapos es itthon vagyok vele. A ferjem nem engedi, hogy dolgozni menjek babazas helyett. Az elvesztegetett idot, nem lehet bepotolni. Na meg jon a 3. baba. :-))))
2010. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hónapos gyerkőc mellöl mentem vissza dolgozni,mert a párom lusta dög volt. Nagymama maradt otthon gyesen a gyerekkel..kész rémálom. Folyamatos bűntudat, hogy otthon hagytam mással nem én láttam az első lépéseit, nem én etetgettem és gondozgattam.Aztán lassan a melót is hazahordtam...nem volt vége soha.És mindezt miért? Hogy egy lusta embert eltartsak és kipótoljam a nagymama nyugdíját...Soha nem tenném ha mindezt előre tudom. Ráadásul a munkahelyeden sem lesznek elnézőbbek azért, mert gyereked van.10 másik vár az állásodra. Ha módodban áll és nem a mindennapi betevő a gond akkor maradj a kicsivel addig amíg csak lehet!
2010. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!