Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ügyeletes nőgyógyászt vagy,...

Katuska87 kérdése:

Ügyeletes nőgyógyászt vagy, ha lehet hétvégén is rendelő (magán) szülész-nőgyógyászt hol találok Budapesten és környékén?

Figyelt kérdés
Valószínű várandós vagyok és minél hamarabb szeretném megvizsgáltatni magam.Hétköznap reggel fél 10-től este 7-ig dolgozom.Egy hét múlva meg mennek nyaralni a főnökömék.Addig,amíg nem 110%-ig biztos,addig nem szeretnék szólni nekik.Segítsetek kérlek titeket!
2014. júl. 16. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én dokim hétvégén is fogad betegeket, bár azok a saját betegei. Nincs hétvégén rendelési ideje, de behív a kórházba és megvizsgál ott, ha úgy szeretné a páciens. Egy próbát megér, max. elutasít. Budapesten, Uzsokiban rendel és a Keletinél van a magánrendelője. Ha gondolod privátban elküldöm az elérhetőségét.
2014. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Kedves vagy!El tudtam intézni,h jövőhét kedden elengedjenek a munkahelyemről.Ha biztosat tudok,akkor fogok szólni a főnökömnek is is.Írok,h mi derült ki,remélem csak jó!:-)
2014. júl. 16. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, tök jó! Minden rendben lesz! Majd írj, ha eszedbe jut!
2014. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem,h Minden Rendben lesz!Feltétlen írok,h mi lett az eredmény!:-):-)
2014. júl. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!