Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név a Zsolt?

Szerintetek szép név a Zsolt?

Figyelt kérdés
És mi illene még hozzá?
2010. jan. 8. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik.

Családnévtől függ, hoyg mi illene még hozzá, de az én fülemnek a Zsolt olyan "lezáró" név, tehát mindenképp ezt tenném a teljes név végére (második keresztnévnek).

2010. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

IGEN!

Nagyon tetszik :)

Ami nálunk szóba került: Zsolt Bendegúz

2010. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik.

Nekem is kicsit "lezaro" ez a nev inkabb az elejere tudnek elkepzelni meg egy nevet.

Pl.Dominik Zsolt

2010. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Csak 2 nevet szeretnénk neki mert az első babánknak is 2-t adtunk.Pont azt a 2-t ami tetszett(gondoltuk kislány lesz a második de nem:-))Most meg igen tanácstalanok vagyunk.
2010. jan. 8. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz név, de nekem sajnos szemétláda emberek jutnak eszembe a "Zsolt" névről. Tuti véletlen, de akiket eddig megismertem és Zsolt-ok voltak, mint valami köpedék ember volt. A Nándorral vagyok még így. Nagyon tetszett, aztán megismertem 2 Nándort is. (Barátnőm meg ezt adta a kisfiának, remélem megváltozik a véleményem)
2010. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik.Én nem is adnék mellé mást. :-D
2010. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Naná hogy tetszik:)Így hívják a kisfiamat.
2010. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon tetszik, szép, komoly név. Illik utána más is.

(Édesapám, a férjem és a fiam is Zsolt)

2010. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!